• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 766

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15897824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28010683 15897824 Działka z widokiem na Jezioro Szóstak Szczecinowo 3000 m² Warunki zabudowyNa sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Szczecinowo, w otoczeniu natury i z widokiem na malownicze jezioro Szóstak.Nieruchomość o powierzchni 3000 m² to idealn...

Szczecinowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

375 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15897820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010678 15897820 Duża działka w pięknej okolicy nad jeziorem BlankiDla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z możliwością budowy garażu w bryle budynku mieszkalnego oraz wolnostojącego budynku gospodarczego.Dostęp...

Suryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

299 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
23563 m2
-
15880909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616470 15880909 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sobole, gmina Wieliczki.Nieruchomość o powierzchni 8,3505 ha obejmuje grunty o zróżnicowanych klasoużytkach: Lz (grunty zadrzewione) 0,21 ha oraz R (g...

Sobole (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

459 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
83505 m2
-
15878944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602833 15878944 SIEDLISKO 8600 m² DOM Z DUSZĄ PUSZCZA BORECKA NATURA 2000Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 8600 m² z klimatycznym, odrestaurowanym domem o powierzchni 196,3 m², położone w miejscowości Rogojny, w sercu Puszczy Boreckiej. Nieruchomość z...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

3
2
196 m2
1920
15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15465202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19159723 15465202 Na sprzedaż: działki budowlane  w Sucholaskach, położone urokliwie w wyjątkowej cześci Mazur, zaledwie 300 metrów od plaży nad Jeziorem Wydmińskim.Działka o powierzchni 1.95 ha składająca się z 6 działek po 3177m.kw. Pierwsza z działek posiada warunk...

Sucholaski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

420 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
19500 m2
-
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970