• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 776

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15871866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY | 112 m² | DZIAŁKA 3000 m² 27478507 15871866 DOM WŚRÓD LASÓW I JEZIOR – MOKINY 112 m² DZIAŁKA 3000 m²Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w malowniczej miejscowości Mokiny (gmina Barczewo), zaledwie 18 km od Olsztyna.To idealna propozycja dla osób, które sz...

Mokiny, Kolonia

850 000 PLN (7 589 zł/m2)

3
1
112 m2
2022
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15699672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie do NEGOCJACJI 24173645 15699672 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania zlokalizowanego w Ostródzie przy ul. Pieniężnego 28C. Lokal znajduje się na 2. piętrze w spokojnej, zielonej okolicy i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (7 639 zł/m2)

3
1
72 m2
2005
15885121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27717747 15885121 Na sprzedaż działka nr 2027 położona w miejscowości Jurki, gmina Morąg, w malowniczym otoczeniu Mazur Zachodnich. JURKI - Styl życia nie tylko lokalizacjaW cenie koncepcja domu Dom przy Cyprysowej 26 99,11 m², salon + 4 pokojeNieruchomość znajduje ...

Jurki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

140 000 PLN (95 zł/m2)

-
-
1475 m2
-
15706690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy dom otulony lasem i jeziorami. Mokiny 24307544 15706690 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w stanie deweloperskim zamkniętym, położonego w miejscowości Mokiny, w gminie Barczewo. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, w otoczeniu lasów oraz terenów rekre...

Mokiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

849 000 PLN (7 789 zł/m2)

3
1
109 m2
2021
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15793119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z dodatkowym budynkiem – Os. Plebiscytowe 26030592 15793119 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 175 m², położonego na spokojnym i zielonym Osiedlu Plebiscytowym w Ostródzie. Nieruchomość znajduje się na dużej działce o powierzchni 1017 m², która zapewnia poczucie...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

579 000 PLN (3 784 zł/m2)

5
2
153 m2
1980
15720266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w cichej wsi 24587668 15720266 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Ostrowin. To propozycja dla osób poszukujących spokojnej lokalizacji, bliskości natury oraz kameralnego miejsca do życia z dala od miejskiego zgiełku. Nieruchomość mo...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

189 000 PLN (3 566 zł/m2)

2
1
53 m2
1970