• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 387

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15898026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 28020861 15898026 Oferta sprzedaży malowniczo położonych działek tworzących zwarty kompleks o łącznej powierzchni 9009 m2 na obrzeżach wsi Naguszewo. Teren w otoczeniu starodrzewu, w pobliżu jeziora porośnięty samosiejkami sosny. Działka 13519 posiada wydane warunki z...

Naguszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

199 000 PLN

-
-
9009 m2
-
15880909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616470 15880909 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sobole, gmina Wieliczki.Nieruchomość o powierzchni 8,3505 ha obejmuje grunty o zróżnicowanych klasoużytkach: Lz (grunty zadrzewione) 0,21 ha oraz R (g...

Sobole (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

459 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
83505 m2
-
15879143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27608949 15879143 Duża działka z warunkami zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.Piękna, spokojna okolica 9 km od Ostródy i wjazdu na S7.Działka częściowo zadrzewiona kilkunastoletnim samosiewem (sosna, brzoza).W pobliżu wodociąg, kanalizacja, energi...

Brzydowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

199 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
5240 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15201796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12452613 15201796 Działka rolna na sprzedażDo sprzedaży jest działka rolna o powierzchni ok. 4,66 ha położona w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie.Działka jest użytkowana rolniczo, dominująca klasą gruntu są użytk...

Lejdy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

280 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
46567 m2
-
15413569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17995888 15413569 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7.Działka płaska, nieuzbrojona, niezabudowana, nieogrodzona. Użytki gruntowe: RIVb. Droga ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

27 075 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
95000 m2
-