• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 572

15884636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27707992 15884636 Polecam Na sprzedaż Dwa przestronne domy w stanie surowym,położone w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski, na Mazurach. Działka położona na terenie Natura 2000 . występują tu bobry , żurawie .Cena do Negocjacji. ATUTY nieruchomości :- Dwa duż...

Olkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Godkowo)

699 000 PLN (1 013 zł/m2)

12
-
690 m2
2005
15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

2 499 900 PLN (6 410 zł/m2)

7
4
390 m2
2025
15864149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264986 15864149 Oferta sprzedaży wyjątkowej posiadłości w Łęczu – 290 m² domu, dodatkowe mieszkanie, garaż 160 m² i 4000 m² ogroduPrzedstawiam Państwu przestronny, zadbany dom o łącznej powierzchni 290 m² wraz z dodatkowym mieszkaniem z osobnym wejściem od strony og...

Łęcze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

2 029 000 PLN (6 997 zł/m2)

7
3
290 m2
-
15864287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264907 15864287 OfertaNa sprzedaż duży, w pełni umeblowany obiekt mieszkalno-usługowy o łącznej powierzchni 843,26 m², zlokalizowany w centrum miasta Braniewa. Nieruchomość składa się z części komercyjnej, pokoi gościnnych, apartamentu mieszkalnego oraz strefy rekre...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

9 500 000 PLN (11 266 zł/m2)

12
12
843.26 m2
1995
15876658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544376 15876658 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży klimatycznego domu położonego w jednej z najpiękniejszych części Mazur w malowniczej miejscowości Borki, powiat olecki. To miejsce zachwyca już od pierwszego kontaktu dom usytuowa...

Borki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

699 000 PLN (4 369 zł/m2)

5
2
160 m2
1996
15863661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom nad jeziorem 27254046 15863661 Prezentujemy nowo wybudowany dom w malowniczo położnej miejscowości Jabłonka nad jeziorem Omulew. Działka ma powierzchnię 3532 m2. Dom idealny dla rodziny bądź pod wynajem. Na parterze jest przestronny salon z kuchnią, dwie sypialnie, łazienka. Na pi...

Jabłonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

740 000 PLN (3 874 zł/m2)

7
2
191 m2
2024
15814952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26605233 15814952 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze.Dom o powierzchni całkowitej 208,41 m² (powierzchnia użytkowa 174,78m²) usytu...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 530 000 PLN (7 356 zł/m2)

5
2
208 m2
2024
15861414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27206549 15861414 Działka inwestycyjna 1873 m² Dom + garaże Ełk 3UHNa sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym działka o powierzchni 1873 m² zabudowana domem ok. 120 m² oraz garażem 3-stanowiskowym (72 m²), położona w Ełku między ulicą Grajewską i Ma...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 550 000 PLN (12 602 zł/m2)

3
2
123 m2
1930
15852254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27026885 15852254 Dom z zabudowaniami gospodarczymi na dużej działce 4038 m² Stożne, gm. Kowale OleckieSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Stożne, w gminie Kowale Oleckie. Oferta obejmuje dom mieszkalny wr...

Stożne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

500 000 PLN (4 167 zł/m2)

2
1
120 m2
1950
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

699 000 PLN (6 026 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15666101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23584668 15666101 Dom wolnostojący w malowniczym miejscu - Szczecinki, powiat oleckiSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Szczecinki, w powiecie oleckim – idealne miejsce dla osób ...

Szczecinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

190 000 PLN (1 267 zł/m2)

2
-
150 m2
2010