• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 577

15848117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26933013 15848117 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o wysokim standardzie łącząca funkcję komfortowego domu z dużym potencjałem inwestycyjnym, położona w atrakcyjnej lokalizacji ,tuż przy jeziorze ,zapewniająca ciszę ,komfort i doskonałe warunki odpoczynku...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

830 000 PLN (1 581 zł/m2)

12
8
525 m2
2015
15733534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24804216 15733534 Z ogromną przyjemnością prezentujemy przepiękny dom położony w sercu Mazur tuż nad jeziorem Duś, na przestronnej działce o powierzchni 2906 m², otoczonej terenem parku krajobrazowego w obszarze Natura 2000. Wskazany obszar daje gwarancję...

Wojnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 999 900 PLN (5 128 zł/m2)

7
4
390 m2
2025
15731453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794941 15731453 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedamy wolnostojący dom jednorodzinny na dużej działce 1,5ha wraz z dwoma całorocznymi domkami (każdy 35m² powierzchni zabudowy).Możliwość podziału działki i zakupu np 1ha dzialki + staw + 2 domki = 1 3...

Pozezdrze (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

1 880 000 PLN (9 400 zł/m2)

8
-
200 m2
2012
15718654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z 2 lokalami - centrum, Działdowo 24553492 15718654 Dom mieszkalno-usługowy w centrum Działdowa - idealny pod inwestycję i do zamieszkania!Lokalizacja - centrum DziałdowaNieruchomość położona jest w ścisłym centrum Działdowa, w strefie śródmiejskiej miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku starego mia...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

880 000 PLN (2 885 zł/m2)

4
2
305 m2
1998
15392573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17541161 15392573 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio.Urocza całoroczna nieruchomość położona w sercu malowniczej Warmii i Mazur dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą i spokój od miejskiego zgiełku a jednocześnie bliskość do miejsk...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

1 120 000 PLN (7 089 zł/m2)

4
-
158 m2
2008
15897867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28011479 15897867 Przestronny dom z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora BlankiDom składa się z dwóch stref które mogą być używane niezależnie.Na parterze duży salon z aneksem kuchennym, 3 przestronne pokoje w tym jeden z prywatną łazienką i dużą garderobą...

Suryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

1 890 000 PLN (4 315 zł/m2)

10
3
438 m2
1910
15878944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602833 15878944 SIEDLISKO 8600 m² DOM Z DUSZĄ PUSZCZA BORECKA NATURA 2000Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko o powierzchni 8600 m² z klimatycznym, odrestaurowanym domem o powierzchni 196,3 m², położone w miejscowości Rogojny, w sercu Puszczy Boreckiej. Nieruchomość z...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

3
2
196 m2
1920
15897741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom rekreacyjny 28008471 15897741 Na sprzedaż działka budowlana w pełni uzbrojona z domem letniskowym całorocznym z widokiem na jezioro Dejguny Bogacko, gmina Giżycko Zagospodarowana działka w pełni uzbrojona i zabudowana domem letniskowym całorocznym. ...

Bogacko (Bogacko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

579 000 PLN (11 135 zł/m2)

3
-
52 m2
2021
15500021 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19929406 15500021 Na sprzedaż wyjątkowy dom w malowniczej miejscowości Jeziorany, idealny zarówno jako inwestycja, jak i miejsce do zamieszkania. Nieruchomość oferuje szerokie możliwości wynajmu, zarówno krótko- jak i długoterminowego, co czyni ją atrakcyjną opcją dla...

Jeziorany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

699 000 PLN (3 221 zł/m2)

7
2
217 m2
1990
15864244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264955 15864244 OfertaNa sprzedaż oferuję trzykondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z przyległymi budynkami, o łącznej powierzchni 385 m2, położony na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 547 m2. Nieruchomość jest położona w dobrej lokalizacji mia...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

750 000 PLN (1 948 zł/m2)

7
5
385 m2
1920
15851581 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica mieszkalno - usługowa w centrum Olecka 27012840 15851581 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż kamienica inwestycyjna w centrum miasta - dochodowa nieruchomość z ogromnym pote...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

2 250 000 PLN (4 229 zł/m2)

8
-
532 m2
2012
15897420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28002459 15897420 Syndyk Marcina Kuca w upadłości konsumenckiej ogłaszaprzetarg ofertowy na sprzedaż: udziału w wysokości 18 części w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej, składającej się z działki nr 11913 o pow. 0,1362 ha, położonej w miejscowości No...

Nowe Włóki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

32 100 PLN (428 zł/m2)

3
-
75.07 m2
-