• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 384

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15860842 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana | lokalizacja pod inwestycję 27184739 15860842 NIŻSZA CENA !Na sprzedaż działka o powierzchni 1699 m², położona w miejscowości Montowo k. Lubawy.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno pod budowę domu jednorodzinnego, jak i pod inwestycję o charakterze usługowym.Działka jest równa, traw...

Montowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grodziczno)

65 000 PLN

-
-
1699 m2
-
15849966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1800 m² z MPZP – Skomętno Wielkie | Mazury 26983217 15849966 Na sprzedaż działka budowlana nr 11884 w miejscowości Skomętno Wielkie (gmina Kalinowo).Powierzchnia: 1807 m² - idealna pod budowę domu całorocznego lub rekreacyjnego.Najważniejsze informacje:• MPZP (Skomętno Wielkie II) - możliwość zabudowy bez koni...

Skomętno Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

90 000 PLN

-
-
1807 m2
-
15846815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893922 15846815 BURMISTRZ LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA LIDZBARK WARMIŃSKI Działka gruntu poł...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

141 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1581 m2
-
15860848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185087 15860848 Wyciąg z ogłoszeń Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

85 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15846814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893921 15846814 PGN.6840.6.2025 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.) oraz na podstawie rozporządzenia Rad...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

151 700 PLN (166 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15845623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864489 15845623 IGK.6840.19,20.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie I publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sierp...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

180 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
2415 m2
-
15860849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185086 15860849 Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

55 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
1432 m2
-