• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Mieszkania na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 553

15757930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25309649 15757930 SŁONECZNE 4-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM OLSZTYN, UL. MROZASzukasz przestronnego i gotowego do zamieszkania miejsca dla swojej rodziny? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Prezentuje funkcjonalne, w pełni wyposażone czteropokojowe mieszkanie o powi...

Olsztyn (Osiedle jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

577 000 PLN (8 014 zł/m2)

4
1
72 m2
1991
15878376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594889 15878376 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 52,8 m² Elbląg, ul. płk. Dąbka 69Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, z pięknym widokiem i pełną infrastrukturą pod ręką? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 52...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

359 000 PLN (6 904 zł/m2)

3
1
52 m2
1970
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15897689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 28008003 15897689 Nowoczesny apartament w pełni wykończony, gotowy do użytkowania, ze sporym tarasem i pięknym widokiem na las. Idealne miejsce do własnego wypoczynku w mazurskiej spokojnej miejscowości, ale także inwestycyjnie z możliwością zarabiania na najmie - z ...

Karwica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

425 000 PLN (15 471 zł/m2)

1
-
27.47 m2
2024
15897651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28007688 15897651 Mieszkanie w Janikach Wielkich na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. Janiki Wielkie są kameralną wsią w otoczeniu jezior. - Lokal ten składa się z: 2 pokoi, kuchni oraz łazienki z WC. Z własnością lokalu związany jest udział wynoszący ~12 częśc...

Janiki Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Zalewo)

250 000 PLN (5 435 zł/m2)

2
-
46 m2
1930
15632919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z garażem + 2 działki 22878475 15632919 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2, usytuowanie na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w malowniczej miejscowości Sorkwity. Idealne dla osób ceniących spokój, bliskość natury i ...

Sorkwity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

350 000 PLN (5 556 zł/m2)

3
-
63 m2
1990
15895339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962053 15895339 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m², położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. — ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku i oferuje widok na Jezioro Kortowskie oraz otacza...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 280 000 PLN (17 682 zł/m2)

3
1
72.39 m2
2015
15851291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe Olecko 1 piętro 27012645 15851291 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Olecku - blisko jeziora!Powierzchnia: 66,70 m², położone...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

290 000 PLN (4 394 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15860948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27191124 15860948 Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 51 m² położona w miejscowości Żurawiec, gmina Markusy spokojnej, zielonej okolicy na Żuławach Elbląskich, z szybkim dojazdem do Elbląga (ok. 10-15 minut). Do lokalu przynależy działka o powierzchni 294 m², któr...

Żurawiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Markusy)

105 000 PLN (2 059 zł/m2)

2
1
51 m2
1958
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019
15876056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27527572 15876056 Przestronne, nowoczesne 4 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone w bardzo atrakcyjnej i popularnej lokalizacji przy ul. Leśnej, w pobliżu jez. Długiego, Lasu Miejskiego. Blisko centrum Olsztyna. Apartamentowiec z windą, dwie piwnice, miejsce...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 495 000 PLN (13 509 zł/m2)

4
3
110.67 m2
2017
15872927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27506732 15872927 Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,8 m2 z piwnicą i miejscem postojowym.Idealna propozycja dla rodziny bądź inwestora pod wynajem. LOKALIZACJA:Nieruchomość położona w Mrągowie przy ul. Wojska Polskiego.W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usłu...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

419 000 PLN (6 466 zł/m2)

3
1
64.8 m2
1960