• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 575

15895300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961784 15895300 Dom wolnostojący w stanie surowym z częścią warsztatowągarażową i pomieszczeniami gospodarczymi w miejscowości Milewo (gmina Kalinowo, powiat ełcki) na działce o pow. 0,9189 ha. Nieruchomość zarówno dla rodziny na własne cele jak i idealna na działal...

Milewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

380 000 PLN (1 854 zł/m2)

4
-
205 m2
1977
15887613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27788074 15887613 Dom do kapitalnego remontu przebudowy (lub możliwość wystąpienia o nowe warunki zabudowy) w Szczęsnym w podolsztyńskiej gminie Purda. Położony w spokojnej okolicy w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Dodatkową zaletą jest duża powierzchnia działki ...

Szczęsne (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

499 000 PLN (5 544 zł/m2)

4
-
90 m2
-
15870783 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27438936 15870783 Dom z tarasem położony w atrakcyjnej lokalizacji - w Pluskach (gmina Stawiguda). Od brzegów jeziora Plusznego dzieli go zaledwie 500 m. Częściowo otoczony lasem, częściowo polami zapewnia ciszę i prywatność. Wyposażony w pełne media może być domem ca...

Pluski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

780 000 PLN (8 515 zł/m2)

4
2
91.6 m2
2012
15845773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26869423 15845773 Dom wolnostojący w Różnowie, idealny dla rodziny, osób poszukujących spokojnego miejsca w bliskim połączeniu z Dywitami i Olsztynem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinedavn7r (jeśli nie widzisz spaceru skontaktuj się z pośrednikiem).LOKALIZA...

Różnowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

1 170 000 PLN (4 476 zł/m2)

6
2
261.42 m2
2016
15879064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607586 15879064 Schludny dom na dużej działce ze stawem, położony w bliskim otoczeniu jezior i lasów. Idealny dla miłośników przyrody, ciszy, spokoju.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinecqiu28 (jeśli nie widzisz linku skontaktuj się z pośrednikiem). LOKALIZ...

Grom (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (9 059 zł/m2)

3
1
88.2 m2
2007
15823546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26597820 15823546 Działka budowlana 1500 m2 z domem jednorodzinnym w stanie surowym otwartym według własnego projektu TOPAZ położona w Jonkowie ul. Leśna.Nieruchomość to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wpływ na układ wnętrz oraz standard wykończenia dom...

Jonkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jonkowo)

400 000 PLN (2 689 zł/m2)

4
1
148.74 m2
2025
15895219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27960778 15895219 Na sprzedaż wyjątkowy dom - pół bliźniaka w stylu dworkowym, w miejscowości Sypitki (gmina Kalinowo koło Ełku), 80 m od malowniczej rzeki Lega wpływającej do jeziora Selmęt Wlk. Dom w dużej części po remoncie, przestronne 5 pokoi, wysokie pomieszczen...

Sypitki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

670 000 PLN (3 722 zł/m2)

4
2
180 m2
1964
15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15894295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27939621 15894295 Całoroczny, wygodny dom z bala na działce gwarantującej prywatność i spokój, położony w otulinie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Wykończenie w drewnie, koza grzewcza w salonie, taras z wyjściem na ogród dają poczucie przytulności, a funkcjonalne wy...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 450 000 PLN (11 337 zł/m2)

4
2
127.9 m2
2015
15886525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 27761162 15886525 Nowy, jeszcze nigdy nie użytkowany drewniany domek letniskowy na Mazurach przy jeziorze Ruskie i Gil, między Morągiem a Ostródą - idealny na letnie wypady, wolne dni, majówkę, dla ludzi szukających ciszy, spokoju, natury, dostępu do wody, lasu, gdzie...

Ruś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

365 000 PLN (10 429 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15879087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27608009 15879087 Atrakcyjny dom jednorodzinny położony na działce o powierzchni 1175 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń pozwoli na łatwe zaaranżowanie wnętrz według własnych potrzeb i gustu.LOKALIZACJANieruchomość położona jest w Olsztynku przy ulicy Rubinowej, w o...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 149 000 PLN (6 787 zł/m2)

6
2
169.3 m2
2008
15896394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27978607 15896394 Wyjątkowa posiadłość w miejscowości Garzewo (gm. Świątki) położona 25 km od Olsztyna, idealna dla rodziny, osób ceniących komfort, prywatność, bliskość natury. Wygodny parterowy dom, prywatny staw, domek dla gości i starannie zagospodarowana działka,...

Garzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

1 080 000 PLN (5 284 zł/m2)

4
2
204.39 m2
2009