• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie Giżycko

Znalezionych ofert: 15

15897425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28002470 15897425 Do wynajęcia Lokal usługowo-handlowy o pow. 135,80 m2 zlokalizowany w centrum miasta Giżycko ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu prowadzącym do jeziora Niegocin i Plaży Miejskiej. Lo...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

4 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
135 m2
2009
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15743586 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25014855 15743586 DO WYNAJĘCIA Lokal usługowo-handlowy na ul. Żeglarska 7 z możliwością wynajęcia całości lokalu o pow. 104,8 m2 lub połowy lokalu o pow. ok. 50 m2 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasaż...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

4 000 PLN (38 zł/m2)

11
-
104 m2
2010
15889133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27845295 15889133 NA SPRZEDAŻ Lokal usługowo-handlowy o pow. 104,8 m2 ul. Żeglarska 7 Lokal zlokalizowany na parterze budynku przy Pasażu Portowym prowadzącym do jeziora Niegocin i Plaży Miejskiej. Lokal jednokondygnacyjny składający się z sali sprze...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

850 000 PLN (8 173 zł/m2)

11
-
104 m2
2010
15563715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21408195 15563715 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż lokal usługowy w Giżycku.Lokal położony jest w Giżycku przy ul. Pionierskiej 9 w suterenie w kamienicy.Lokal o powierzchni ok 90m2 o funkcjonalnym układzie:4 pomieszczeniaubikacjapr...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

250 000 PLN (2 778 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15858545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27150231 15858545 Biuro Nieruchomości Własny Kąt z Giżycka oferuje na sprzedaż lokal usługowy.Lokal położony jest w centrum Giżycka przy ul. Kętrzyńskiego 9.Lokal położony jest na parterze.Posiada dwa wejścia.Powierzchnia lokalu 49,1 m2.Czynsz ok. 250złOgrzewanie gazo...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

2
-
49 m2
1922
15839741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26759422 15839741 Biuro Nieruchomości Własny Kąt Kamil Słowikowski oferuje na sprzedaż lokal usługowy w Giżycku.Lokal położony jest w Giżycku przy ul. Pionierskiej 9 w suterenie w kamienicy.Lokal o powierzchni ok 90m2 o funkcjonalnym układzie:4 pomieszczeniaubikacjapr...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

250 000 PLN (2 778 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15584946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21876248 15584946 Budynek usługowo-handlowy o pow. ok 390m2 zlokalizowany przy ul. Suwalskiej Gajewo tuż za skrzyżowaniem z ul. Obwodową Nowoczesna bryła budynku nadająca się na różnorodną działalność. Budynek wol...

Giżycko (Gajewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

14 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
431 m2
2009
15812218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26469970 15812218 Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy o pow. 74,38m2 w centrum Giżycka ul. Kętrzyńskiego 11 - CENA DO NEGOCJACJI!!! Lokalizacja: centrum miasta; Sąsiedztwo: inne lokale handlowe, lokale mieszkalne, parking, targowisko miejskie; Lokal użytkowy z...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

399 000 PLN (5 392 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15513489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20203311 15513489 NA SPRZEDAŻ Nieruchomość w centrum miasta zabudowana 3 budynkami handlowo-usługowymi Plac Targowy Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z działek o numerze ewidencyjnym 5371 i 5373 o łącznej powierzchni 849m2 ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

1 300 000 PLN (1 374 zł/m2)

11
-
946 m2
-
15798284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26165769 15798284 ​​​​​Do wynajęcia lokal o pow. ok. 46 m2 w centrum Giżycka przy ulicy Unii Europejskiej Lokal zlokalizowany na rogu stylowego budynku przy ruchliwej ulicy w samym centrum Giżycka. Lokal nadaje się na gabinet lekarski, sklep, salon kosmetyc...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

2 900 PLN (63 zł/m2)

11
-
46 m2
2007
14682611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 161444 14682611 NA SPRZEDAŻ Atrakcyjny LOKAL usługowy o pow. 74.29m2 na śródmieściu Giżycka Lokal znajduje się w nowo wybudowanym budynku w którym s tandard wykonania i atrakcyjna lokalizacja s...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

475 456 PLN (6 425 zł/m2)

11
-
74 m2
2021