• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15778414 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25751314 15778414 DO WYNAJĘCIA: 281,77 m² POWIERZCHNI BIUROWEJ W DOROTOWIE - LECH CENTRUM O NIERUCHOMOŚCI Oferuję do wynajęcia 281,77 m² powierzchni biurowej w nowoczesnym budynku Lech Centrum w Dorotowie. Lokal oferuje szerokie możliwo...

Dorotowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

6 000 PLN (21 zł/m2)

11
-
281 m2
2018
15584946 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21876248 15584946 Budynek usługowo-handlowy o pow. ok 390m2 zlokalizowany przy ul. Suwalskiej Gajewo tuż za skrzyżowaniem z ul. Obwodową Nowoczesna bryła budynku nadająca się na różnorodną działalność. Budynek wol...

Giżycko (Gajewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

14 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
431 m2
2009
15477795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19446083 15477795 Na sprzedaż budynek usługowo - handlowy w Kętrzynie. Ulica Górna, w niedalekiej odległości od drogi nr 592 do Bartoszyc. Budynek: Rok budowy: 1983; Budynek usługowo - handlowo - produkcyjny, parterowy, niepodp...

Kętrzyn (Kętrzyn) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

440 000 PLN (1 630 zł/m2)

11
-
270 m2
1983
15474612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19387957 15474612 Na sprzedaż budynek usługowo - handlowy w Kętrzynie. Ulica Górna, w niedalekiej odległości od drogi nr 592 do Bartoszyc. Budynek: Rok budowy: 1983; Budynek usługowo - handlowo - produkcyjny, parterowy, niepodp...

Kętrzyn (Kętrzyn) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

440 000 PLN (1 781 zł/m2)

11
-
247 m2
1983
15812218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26469970 15812218 Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy o pow. 74,38m2 w centrum Giżycka ul. Kętrzyńskiego 11 - CENA DO NEGOCJACJI!!! Lokalizacja: centrum miasta; Sąsiedztwo: inne lokale handlowe, lokale mieszkalne, parking, targowisko miejskie; Lokal użytkowy z...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

399 000 PLN (5 392 zł/m2)

11
-
74 m2
-
15864235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27264891 15864235 OfertaNa sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 43,58 m² w Elblągu. LokalizacjaUlica Hetmańska to jedna z głównych arterii Elbląga, łącząca kluczowe punkty miasta. Położona w pobliżu Starego Miasta, stanowi przestrzeń z intensywnym ruchem pieszym i sa...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

305 000 PLN (6 999 zł/m2)

1
-
43.58 m2
-
15851633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks wypoczynkowy Leśny Zakątek w Gołdapi 27012946 15851633 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Na sprzedaż: Kompleks wypoczynkowy Leśny Zakątek nad jeziorem Gołdap. Powierzchnia terenu: 6...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

5 000 000 PLN (73 zł/m2)

11
-
68702 m2
2002
15851618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko na Mazurach (Żabin) 27012842 15851618 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Siedlisko z domem na sprzedaż w Żabinie (9 km od Bani Mazurskich) - 5952 m2 - spokojna wieś,...

Żabin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Banie Mazurskie)

300 000 PLN (50 zł/m2)

5
-
5952 m2
-
15750536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25124842 15750536 Lokal użytkowy na sprzedaż w Szczytnie - Idealny pod sztuki walki!Opis lokalu:Oferujemy przestronny lokal użytkowy o powierzchni 75 m², położony w Szczytnie. Nieruchomość idealnie nadaje się do kontynuowania działalności związanej ze sztukami walki, ...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

180 000 PLN (2 400 zł/m2)

11
1
75 m2
1972
15796666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26123091 15796666 Inwestycja w Nidzicy! Lokal Usługowo-Handlowy na Sprzedaż Ul. OgrodowaSzukasz idealnego miejsca na swoją działalność lub pewnej inwestycji?Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu użytkowego położonego w Nidzicy przy ul. Ogrodowej. Głó...

Nidzica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

210 000 PLN (5 000 zł/m2)

11
1
42 m2
2005
15750537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25124843 15750537 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjno-mieszkalna ŁuktaNa sprzedaż unikatowy kompleks położony w malowniczej miejscowości Łukta, obejmujący dwie działki o łącznej powierzchni 5,4 ha. To doskonała propozycja zarówno dla inwestorów poszukujących przestrz...

Łukta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

18 450 000 PLN (73 800 zł/m2)

1
-
250 m2
-
14844732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3191011 14844732 Duży i funkcjonalny lokal użytkowy położony przy głównej drodze w centrum turystycznej wioski. Nieruchomość składa się z dużej sali sprzedażowej, dwóch pomieszczeń zaplecza oraz toalety.Lokal posiada wodę z wodociągu gminnego, kanalizację oraz prąd....

Cerkiewnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

113 008 PLN (1 141 zł/m2)

11
-
99 m2
1920