• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15723426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24633469 15723426 Budynek posadowiony na działce o powierzchni 540 m2 w bardzo dobrej lokalizacji miasta. Nieruchomość w trakcie budowy. Cena dotyczy stanu z ukończonym zadaszeniem budynku.Docelowo obiekt będzie pełnił funkcję mieszkalno - usługową.Budynek czterokondy...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

950 000 PLN (1 015 zł/m2)

11
-
936 m2
2025
15661549 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23484566 15661549 Nowoczesny lokal 295 m² na wynajem Dorotowo, 10 min od OlsztynaDo wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 295 m², usytuowany w nowoczesnym budynku w miejscowości Dorotowo, tuż przy drodze krajowej nr 51, z szybkim dojazdem do obwodnicy, zaledwie 1...

Dorotowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

7 257 PLN (25 zł/m2)

11
-
295 m2
2020
15891101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny gabinet 27886519 15891101 Obiekt z prosperującą nowoczesną kliniką, po modernizacji, trzy kondygnacje plus piwnica, z windą, w doskonałym położeniu w Giżycku, na działce z wygodnym parkingiem. Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza możliwość zmiany sposobu u...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

5 590 000 PLN (10 370 zł/m2)

1
-
539.03 m2
-
15882087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27657161 15882087 Obiekt tani w utrzymaniu, przewidywalny kosztowo i przygotowany technologicznie do prowadzenia nowoczesnej działalności gospodarczej. Położony przy ul. Masztowej 1 w Olsztynie łączy doskonałą lokalizację z szybkim dojazdem do centrum i obwodnicy oraz...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

3 070 000 PLN (8 365 zł/m2)

8
-
367 m2
2003
15805963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26319323 15805963 Nowa hala o pow. 515 m2, z pomieszczeniem biurowym i toaletą, plac manewrowy, 14 miejsc postojowych.Hala ogrzewana, dostępna od zaraz. LOKALIZACJA:Olsztyn - ul. Lubelska - w centrum biznesowo-przemysłowej części miasta.Blisko centrum miasta, 5 minut ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

16 480 PLN (32 zł/m2)

11
-
515 m2
2025
15798674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26178721 15798674 Atrakcyjny obiekt o pow. 500 m2, widoczny od ulicy Sielskiej, idealny na wszelkiego rodzaju usługi, produkcję z powierzchnią biurową. Osiedle Grunwaldzkie - wylot z Olsztyna na Ostródę (drogę krajową nr 16). Obiekt przy głównych ulicach Armii Krajowe...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

10 000 PLN (20 zł/m2)

12
-
500 m2
2003
15792470 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26019314 15792470 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe 46m2 na parterze, w Olsztynie przy ul Żelaznej. Przed budynkiem miejsca parkingowe, przy wejściu możliwość powieszenia reklamy. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER https:sb360.onlinedkmjvq (jeśli nie widzisz linku skontakt...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 300 PLN (50 zł/m2)

3
-
46 m2
1996
15889378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27849844 15889378 Dwupoziomowy lokal o pow. 120 m2 położony w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Centralnego. Idealny do prowadzenia działalności biurowej, sprawdzi się również pod cele mieszkaniowe. Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlineo6xg5y (je...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 500 PLN (35 zł/m2)

6
-
128.72 m2
2019
15885947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27744267 15885947 Do wynajęcia hala 250m2: ogrzewana, 1 bramy wjazdowa, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona, z biurem, kuchnią, pomieszczeniami socjalnymi, 2 łazienkami. Zlokalizowana w pobliżu Ostródy, bardzo dobry dojazd (asfalt) S7 lub DK16. Usytuowana ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

5 500 PLN (22 zł/m2)

3
-
250 m2
2022
15866059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27309951 15866059 Do wynajęcia hala 500 m2: ogrzewana, 2 bramy wjazdowe, posadzka przemysłowa, bardzo dobrze doświetlona, z biurem, kuchnią, pomieszczeniami socjalnymi, 2 łazienkami. Zlokalizowana w pobliżu Ostródy, bardzo dobry dojazd (asfalt) S7 lub DK16. Usytuowana...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

10 000 PLN (20 zł/m2)

3
-
500 m2
2022
15863411 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27247292 15863411 Lokal handlowo-biurowo-usługowy o pow. 47 m2, znajdujący się na pierwszym piętrze w Domu Handlowym Gracja. Obiekt monitorowany i strzeżony, z własnym parkingiem.LOKALIZACJADH Gracja znajduje się przy zbiegu ulic Wyszyńskiego i Augustowskiej, na styku...