• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15467183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19205695 15467183 OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSEDziałka pod działalność przemysłową i usługową.Powierzchnia budynków: 3 153 m2,Powierzchnia gruntów: 385 818 m2.Opis nieruchomości:Według ustaleń obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego działka s...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

3 500 000 PLN (1 110 zł/m2)

11
-
3153 m2
-
15414598 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18013954 15414598 Hala w nowoczesnym, wysokiej klasy centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7.Odległości: Gdańsk - 58 km (35 min), Warszawa - 277 km, wjazd na autostradę A1 - 60 km, bocznica kolejowa 2 km.Dojazd do obiektu ulicą biegn...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

38 940 PLN (22 zł/m2)

11
-
1770 m2
2024
15414596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18013955 15414596 Hala w nowoczesnym, wysokiej klasy centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7.Odległości: Gdańsk - 58 km (35 min), Warszawa - 277 km, wjazd na autostradę A1 - 60 km, bocznica kolejowa 2 km.Dojazd do obiektu ulicą biegn...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

19 800 PLN (22 zł/m2)

11
-
900 m2
2024
15414597 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18013949 15414597 Hala w wysokiej klasy centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7.Odległości: Gdańsk - 58 km (35 min), Warszawa - 277 km, wjazd na autostradę A1 - 60 km, bocznica kolejowa 2 km.Dojazd do obiektu ulicą biegnącą równolegl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

63 492 PLN (23 zł/m2)

11
-
2726 m2
2024
15414589 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18013953 15414589 Hala w nowoczesnym, wysokiej klasy centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7.Odległości: Gdańsk - 58 km (35 min), Warszawa - 277 km, wjazd na autostradę A1 - 60 km, bocznica kolejowa 2 km.Dojazd do obiektu ulicą biegn...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

80 300 PLN (22 zł/m2)

11
-
3650 m2
2024
15414595 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18013951 15414595 Hala w nowoczesnym, wysokiej klasy centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7.Odległości: Gdańsk - 58 km (35 min), Warszawa - 277 km, wjazd na autostradę A1 - 60 km, bocznica kolejowa 2 km.Dojazd do obiektu ulicą biegn...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

118 140 PLN (22 zł/m2)

11
-
5370 m2
2024
15414594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18013950 15414594 Hala w nowoczesnym, wysokiej klasy centrum logistyczno-magazynowo-produkcyjnym, zlokalizowanym przy trasie S7.Odległości: Gdańsk - 58 km (35 min), Warszawa - 277 km, wjazd na autostradę A1 - 60 km, bocznica kolejowa 2 km.Dojazd do obiektu ulicą biegn...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

28 908 PLN (22 zł/m2)

11
-
1314 m2
2024
15231017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13363073 15231017 Lokal użytkowy po byłej szkole do zagospodarowania według własnej inwencji. Budynek jednopiętrowy z użytkowym poddaszem po byłej szkole wraz z boiskiem:- powierzchnia użytkowa budynku: 505m²- powierzchnia terenu: 5670m²- autem nieruchomości jest poł...

Montowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grodziczno)

599 000 PLN (1 186 zł/m2)

11
-
505 m2
-
15579769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 21751674 15579769 Do sprzedania zakład produkcji drzwi drewnianych z całym zapleczem produkcyjnym, trak , suszarnia, hale produkcyjne, zaplecze socjalne, dom mieszkalny, całość zabudowań o  powierzchni 1220 metrów kwadratowych, na działce 0,55 ha.Co więcej, dla zainte...

Lipinki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

1 550 000 PLN (969 zł/m2)

11
-
1600 m2
1976
13694643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1999467 13694643 Lokal o dużej powierzchni pod działalność gospodarczą. Lokal znajduje się przy drodze krajowej. Duża powierzchnia daje wiele możliwości aranżacyjnych najemcy. Nieruchomość idealnie nadaje się na klub muzyczny, box crossfitowy, siłownię czy siedzibę f...

Iława (Dzielnica przemysłowa) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

3 800 PLN (11 zł/m2)

11
-
350 m2
2000
15646703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal w centrum, wejście od głównej ulicy, biuro 23226450 15646703 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Lokal handlowousługowy w samym centrum Braniewa o powierzchni 93m2 Lokalizacja: Braniewo ul. Kościuszki to  lokalizacja, która jest spokojną i dobrze skomunikowaną okolic...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

500 000 PLN (5 376 zł/m2)

5
-
93 m2
2008
14934189 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5070579 14934189 Oferuję na wynajem lokal biurowy o powierzchni 48 m² , znajdujący się przy ulicy Kopernika 17 , na 2. piętrze budynku zlokalizowanego w ścisłym centrum miasta , tuż obok Starostwa Powiatowego . Lokal z dużym potencjałem aranżacyjnym...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 400 PLN (50 zł/m2)

11
-
48 m2
-