• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15154152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11122694 15154152 Jeżeli chcesz otworzyć sklep, hurtownię, usługi i mieć prawie 400 m2 powierzchni, z parkingiem, to.. Obiekt handlowy w Biskupcu (Warmia), w centrum miasta, blisko rynku, o powierzchni 370 m2, z parkingiem i wjazdami z dwóch stron. Do wykorzystania d...

Biskupiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

1 450 000 PLN (3 919 zł/m2)

11
-
370 m2
-
14780849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny pensjonat 26022 14780849 Nieruchomość nad jeziorem idealnie spisuje się w weselach z własnym pensjonatem. W jednym z budynków do dyspozycji jest sala 330m2 na parterze w stanie idealnym z filarami i bogato zdobionymi żyrandolami. Sala jest klimatyzowana. Ma łatwym dostępem d...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

15 000 PLN (7 zł/m2)

11
-
2215 m2
1990
14642324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24886 14642324 Nieruchomość w malowniczej mazurskiej miejscowości, powiat szczycieński, woj.warmińsko-mazurskie. Nieruchomość o powierzchni 686 mkw została wybudowana z czerwonej cegły w 1930r. Położona na 1000 mkw działce.Magazyn niegdyś służył do przechowywania ...

Dźwierzuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dźwierzuty)

447 154 PLN (652 zł/m2)

11
-
686 m2
1930
15278760 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 14568623 15278760 Na wynajem pomieszczenie po byłym warsztacie samochodowym. Na wynajem oferujemy garaż o powierzchni 250 m2 idealnie nadające się na warsztat samochodowy. W obiekcie nie znajduje się wyposażenie. Dodatkowo przynależny plac na zewnątrz o powierzchni 50...

Dźwierzuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dźwierzuty)

2 500 PLN

11
-
-
-
15852060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy lokal 70m2 - W centrum, na rynku 27024917 15852060 Wyjątkowy lokal handlowo - usługowy w w samym sercu Susza Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni dokładnej powierzchni 69,2m2 położony w ścisłym centrum miasta, bezpośrednio przy rynku w Suszu. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji, co czyni ...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

217 220 PLN (3 148 zł/m2)

5
-
69 m2
1900
15660705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23474371 15660705 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy, usytuowany na parterze w budynku przy ulicy Wojska Polskiego 19. Na powierzchni 82 m 2 znajduje się sala sprzedaży, pomieszczenie socjalne, gospodarcze oraz wc. Wejście od ulicy. Lokal do własnej aranżacji. Kos...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

3 500 PLN (43 zł/m2)

11
-
82 m2
1945
15688406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23987218 15688406 Na sprzedaż nowo wybudowany zakład produkcyjny.Rozpoczęcie budowy w III.2020 roku oddanie do użytkowania IV.2023 r.Zakończenie procesu uzyskania zgód IV.2024 r.W skład zakładu wchodzą:- Budynek socjalno-biurowy - parterowy o łącznej powierzchni około...

Iłowo-Osada (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

2 500 000 PLN (17 857 zł/m2)

11
-
140 m2
2023
15302190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 15208370 15302190 Piękna posiadłość nad jeziorem z dużym potencjałem-możliwość kontynuacji działalności turystycznej. Biuro Metrohouse ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży siedliska agroturystycznego położonego w malowniczej miejscowości Wymysły nad jeziorem K...

Szestno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

8 600 000 PLN (8 875 zł/m2)

11
-
969 m2
-
15254765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 13922280 15254765 Na sprzedaż funkcjonujący:Pensjonat z restauracją w Węgorzewie, 25km od Giżycka.Unikalna oferta! Wyjątkowy obiekt pensjonatowy z restauracją i apartamentem dla właściciela! Doskonała okazja dla przedsiębiorczych inwestorów lub osób poszukujących nier...

Węgorzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

3 200 000 PLN (3 544 zł/m2)

11
-
903 m2
2000
15839153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
LOKAL USŁUGOWY DO WYNAJĘCIA 26741527 15839153 Szukasz miejsca, które pracuje na Twój biznes od pierwszego dnia? Ten lokal w Iławie przy ul. Wyszyńskiego to świetna propozycja dla firmy, która chce być widoczna, mieć wygodny dostęp dla klientów i możliwość elastycznej aranżacji.Najważniejsze info...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

7 380 PLN (25 zł/m2)

5
-
300 m2
2010
15839152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż lokal usługowy w Iławie 26741526 15839152 Opis nieruchomościOferujemy na sprzedaż przestronny, świetnie zlokalizowany lokal usługowy o powierzchni 268,39 m² w jednym z najbardziej ruchliwych rejonów Iławy - na ul. Wyszyńskiego. Lokal posiada trzy odrębne wejścia, co daje ogromne możliwości a...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 353 000 PLN (4 510 zł/m2)

5
-
300 m2
2010
15787308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 25925267 15787308 Oferta sprzedaży bardzo atrakcyjnej nieruchomości inwestycyjnej produkcyjnej usługowej położonej w bardzo dobrej lokalizacji w bezpośredniej bliskości Olsztyna, tuż obok zjazdu (lewoskręt prawoskręt) z drogi krajowej nr 16.Nieruchomość utrzymana w ...

Gietrzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

2 950 000 PLN (1 537 zł/m2)

1
-
1919.48 m2
2007