• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 771

15793523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26039838 15793523 Wyobraź sobie: budzisz się rano, otwierasz okno i słyszysz tylko śpiew ptaków i szum drzew, a Iława jest na wyciągnięcie ręki. Brzmi jak sielanka? Tego mieszkania szukasz właśnie Ty! To 2-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego bloku we Fre...

Frednowy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

195 000 PLN (4 722 zł/m2)

2
1
41.3 m2
1976
15808376 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26388144 15808376 Kamienica z Potencjałem w Sercu Lubawy – Ul. Zamkowa 4Inwestycja w ścisłym centrum! Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w najlepszej lokalizacji w Lubawie, przy historycznej ulicy Zamkowej. Jest to idealna propozycja dla inwestorów,...

Lubawa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

311 000 PLN (2 778 zł/m2)

4
1
111.94 m2
1910
15803067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26285645 15803067 Oferuję Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w centrum Lubawy przy ulicy Klilińskiego przy Rynku z fontanną Mieszkanie o powierzchni 35,93 m2 .Funkcjonalne mieszkanie dla osób ceniących sobie wygodę oraz dogodną lokalizację. Świetna propozycja...

Lubawa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

185 000 PLN (5 149 zł/m2)

1
-
35.93 m2
-
15806157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26326722 15806157 Mieszkanie na sprzedaż – Olsztyn, ul. Małeckiego 4 Na sprzedaż atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 4. piętrze w budynku zarządzanym przez Olsztyńską Spółdzielnię Mieszkaniową. Lokal zadbany, po remontach kluc...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

379 000 PLN (9 024 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15807822 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26380510 15807822 Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny, realizowane jest wyjątkowe osiedle mieszkaniowe - Nove Ogrody. Inwestycja ta wchodzi w końcową fazę sprzedaży, a zainteresowani klienci mogą wybierać spośród pozostałych jeszcze wolnych lokali - of...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

410 037 PLN (9 300 zł/m2)

2
1
44.09 m2
2026
15805667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26313443 15805667 Dom pasywny na sprzedaż – Biała Góra Kolonia, powiat iławski, gmina Lubawa Na sprzedaż wyjątkowa, energooszczędna nieruchomość premium, zaprojektowana z myślą o pełnej niezależności, komforcie i najwyższej jakości życia. Dom pasywny położony w malown...

Biała Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

7 450 000 PLN (14 900 zł/m2)

7
3
500 m2
2023
15770763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25564173 15770763 Oferujemy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 48,80 m², położone na drugim piętrze w nowoczesnym, zadbanym i monitorowanym bloku mieszkalnym. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m² – wliczona w cenę nier...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

530 000 PLN (10 861 zł/m2)

2
1
48.8 m2
2009
15757530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25302383 15757530 Opis nieruchomościNa sprzedaż oferujemy wyjątkowe działki budowlane położone w miejscowości Wronka w gminie Giżycko. To idealna propozycja dla osób, które marzą o budowie własnego domu jednorodzinnego w otoczeniu mazurskiej przyrody, a jednocześnie b...

Wronka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

80 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15718657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24553500 15718657 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone przy ul. Konarskiego 4, w zadbanym, kameralnym bloku z 2000 roku, usytuowanym w samym centrum Giżycka, a jednocześnie w spokojnej, zielonej okolicy. Lokal znajduje się na drugim piętrze trzypiętrowego budynku...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

355 000 PLN (10 290 zł/m2)

2
1
34.5 m2
2000
15802834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26280111 15802834 Na sprzedaż działka o powierzchni 1949 m² – Pozezdrze, naprzeciwko sklepu spożywczego Dino w Pozezdrzu. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze nieruchomości w ramach umowy na wyłączność.Opis nieruchomościNa sprzedaż działka nr 1883 o powierzchni 1...

Pozezdrze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

150 000 PLN

-
-
1949 m2
-
15801730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26248660 15801730 Na sprzedaż apartament z widokiem na jezioro Niegocin (SWJM) o powierzchni 103,73 m², położony w samym centrum Giżycka. Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszej agencji w ramach umowy na wyłączność.Opis nieruchomościNa sprzedaż wyją...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

1 490 000 PLN (14 364 zł/m2)

4
2
103.73 m2
-
15776648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25714867 15776648 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości – połowy kamienicy położonej w samym centrum Giżycka, w której mieszkają jedynie dwie rodziny.Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszej agencji w ramach umowy n...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

800 000 PLN (10 525 zł/m2)

4
1
76.01 m2
1934