• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15776648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25714867 15776648 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości – połowy kamienicy położonej w samym centrum Giżycka, w której mieszkają jedynie dwie rodziny.Prezentowana nieruchomość dostępna jest wyłącznie w naszej agencji w ramach umowy n...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

800 000 PLN (10 525 zł/m2)

4
1
76.01 m2
1934
15795290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26093096 15795290 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w Giżycku. Prezentujemy komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, tuż przy plaży miejskiej oraz jeziorze Niegocin, będącym częścią szla...

Giżycko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

659 000 PLN (9 995 zł/m2)

3
2
65.93 m2
2012
15752764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25174330 15752764 Na sprzedaż oferuję komfortowe, jednopoziomowe mieszkanie o powierzchni 55,4 m², położone w miejscowości Radziszewo 5. Nieruchomość przeszła generalny remont w 2023 roku, obejmujący wymianę instalacji hydraulicznej i elektrycznej, dzięki czemu jest w...

Węgorzewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

175 000 PLN (2 850 zł/m2)

2
1
61.4 m2
-
15703367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24249249 15703367 Podstawowe informacje: • Lokalizacja: Kożuchy Wielkie, gm. Giżycko • Powierzchnia: 4000 m² • Kształt: prostokątny • Dojazd: bezpośrednio z drogi asfaltowej (droga gminna) • Przeznaczenie: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna (warunki zabudowy wydane) ...

Kożuchy Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

159 000 PLN

-
-
4000 m2
-
15685792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23926277 15685792 Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Wilkasy (obręb Wilkaski) przy ulicy Jarzębinowej.Obie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (UCHWAŁA NR XXXVII4382014) z przeznaczeniem pod zabudowę m...

Wilkasy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

203 300 PLN

-
-
1070 m2
-
15794829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26082409 15794829 Jeśli szukasz mieszkania w idealnej lokalizacji, gdzie wszystko masz w zasięgu kilku kroków, ta oferta z osiedla Generałów jest właśnie dla Ciebie. To rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze łączy w sobie wygodę codziennego życia, spok...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

429 000 PLN (8 094 zł/m2)

3
1
53 m2
1990
15772316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25609019 15772316 Urokliwy apartament w Redykajnach – idealny dla miłośników natury i ciszy.Jeśli szukasz miejsca, które połączy komfort codziennego życia z wyjątkowym klimatem przyrody – ta oferta jest dla Ciebie. Redykajny to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic ...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

409 000 PLN (9 446 zł/m2)

1
1
43.3 m2
2000
15773130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25629398 15773130 Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie w Olsztynie.Osiedle Mleczna to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni z duszą w wyjątkowo spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej części miasta. Mieszkanie znajduje się przy ul. Jarosława Iwaszkiewic...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

499 000 PLN (8 289 zł/m2)

3
1
60.2 m2
1987
15762091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25398281 15762091 Jeśli szukasz wygodnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrze skomunikowanej i spokojnej części Olsztyna – ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9 m² znajduje się na 1. piętrze nowoczesnego bloku...

Olsztyn (Nagórki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

470 000 PLN (10 706 zł/m2)

2
1
43.9 m2
2007
15697606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24133905 15697606 )Nowe mieszkanie w zielonym zakątku Dywit – balkon z widokiem na las, garaż i doskonała komunikacja z Olsztynem! Wyobraź sobie, że po dniu pełnym obowiązków wracasz do własnego mieszkania, siadasz na balkonie i patrzysz prosto na ścianę zieleni. Cisz...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

465 000 PLN (11 923 zł/m2)

2
1
39 m2
2023
15741684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24977929 15741684 Przedstawiam Państwu mieszkanie, które łączy w sobie komfort i dobrą lokalizację. Nie zwlekaj i skorzystaj z okazji, by stać się właścicielem tej nieruchomości. To dwupokojowe, dwustronne i słoneczne wnętrze na drugim piętrze, o powierzchni 48 m2 je...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

395 000 PLN (8 229 zł/m2)

2
1
48 m2
1990
15654506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23372375 15654506 Dom w zabudowie szeregowej (segment skrajny) o łącznej powierzchni 156 m2 (110 m2 powierzchna użytkowa + piwnica) z funkcjonalnie zaprojektowanym układem pomieszczeń znajduje się przy ul. Łąkowej w Mrągowie. UWAGA! ! ! Jeśli zainteresuje cię ta ofer...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

670 000 PLN (4 295 zł/m2)

5
3
156 m2
1985