• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15807354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26364227 15807354 Cenisz sobie ciszę i spokój? Chcesz uciec od zgiełku miasta? Ten piękny i komfortowy dom na Mazurach z pewnością przypadnie Tobie i Twojej rodzinie do gustu.Nieruchomość znajduje się w m. Samin , gmina Dąbrówno , powiat ostródzki, woj. warmińsko - ma...

Samin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

1 190 000 PLN (10 348 zł/m2)

4
1
115 m2
2016
15793785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26048333 15793785 Oto mieszkanie, które udowadnia, że można żyć w stylu glamour, nie płacąc jak za pałac. 62,53 m² na pierwszym piętrze na popularnym Osiedlu Piastowskim w Iławie to elegancja, wygoda i niskie koszty utrzymania.Już od progu widać tu dbałość o szczegóły...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

479 000 PLN (7 660 zł/m2)

3
1
62.53 m2
2017
15804072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26301711 15804072 Na sprzedaż dwie działki budowlane o wyjątkowym potencjale:Działka nr 1: 1391 m²139 000 zł Działka nr 2: 1311 m² 131 000 zł Obie działki objęte są miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszk...

Jamielnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nowe Miasto Lubawskie)

139 000 PLN

-
-
1391 m2
-
15784692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25859595 15784692 Na sprzedaż mieszkanie o wygodnym układzie, w atrakcyjnym miejscu- przy ulicy W.Sikorskiego 1 - dla rodziny z dziećmi, pary, osób starszych lub pod wynajem.Dwu pokojowe mieszkanie o pow. 29,49 m² na trzecim piętrze.Mieszkanie posiada wszelkie media ...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

207 000 PLN (7 019 zł/m2)

2
1
29.49 m2
1974
15736359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24871744 15736359 Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i cenionych dzielnic Iławy – Lipowy Dwór, tuż nad brzegiem Jezioraka. To idealne miejsce dla osób, które marzą o codziennym kontakcie z naturą i jeziorem...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

850 000 PLN (7 385 zł/m2)

4
1
115.1 m2
1993
15675215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dom letniskowy 23745596 15675215 Marzysz o ucieczce od zgiełku codziennego życia? Oto idealna okazja! Domek letniskowy położony w urokliwej miejscowości Siemiany, zaledwie 20 km od Iławy, czeka na nowego właściciela. Nieruchomość znajduje się w bliskim sąsiedztwie lasu oraz tylko 35...

Siemiany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

490 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
70 m2
2000
15793593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042576 15793593 WYKOŃCZONE POD KLUCZ • W PEŁNI UMEBLOWANE • GOTOWE DO WPROWADZENIA Prezentuję nowoczesne, starannie zaaranżowane mieszkanie, stworzone z myślą o osobach ceniących jakość, wygodę i ponadczasowy styl. To propozycja dla wymagających – idealna zarówno do...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

539 000 PLN (13 468 zł/m2)

2
1
40.02 m2
2025
15714981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24476410 15714981 Lokal P z większym ogródkiem 35 m², Greenfields Park, Olsztyn, ul. Antonowicza Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC!Cena 859000 zł brutto za segment z miejscem postojowym wraz z udziałem we współwłasności nieruchomości - stanowiącą ciąg komuni...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

859 000 PLN (8 890 zł/m2)

4
1
96.63 m2
2025
15796951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26134279 15796951 OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA – OLSZTYN, JAROTY, EDWARDA MROZA 19 Cena: 525 000 zł Oferuję przytulne, dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 4. piętrze czteropiętrowego bloku z windą, oddanego do użytku w 2012 roku. Budynek znajduje się na zadbanym, ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

525 000 PLN (10 854 zł/m2)

2
1
48.37 m2
2012
15765249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25467864 15765249 Oferuję Państwu dom położony w miejscowości Wilimy, gmina Biskupiec, woj. warmińsko-mazurskie, nad przepięknym i malowniczym jeziorem Dadaj. W okolicy znajduje się plaża oraz restauracja. Jeżeli szukasz domu z dala od miejskiego zgiełku, położonego ...

Wilimy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

949 000 PLN (9 490 zł/m2)

5
1
100 m2
2013
15807009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26358411 15807009 Oferuję na sprzedaż odrębną nieruchomość z księgą wieczystą - mieszkanie o powierzchni 61 m², usytuowane na 2 piętrze w 9-piętrowym bloku z 1985 roku, zarządzanym przez Spółdzielnię Mieszkaniową Pojezierze. Budynek wyposażony jest w windę, a dostęp n...

Olsztyn (Kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

409 000 PLN (6 705 zł/m2)

3
1
61 m2
1985
15797100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26136091 15797100 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w kamienicy – Olsztyn, ul. Kościuszki 14a – 107 m², I piętro Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 107 m², położone na 1. piętrze stylowej, ocieplonej kamienicy przy ul. Kościuszki w Olsztynie. Budynek znajd...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

759 000 PLN (7 093 zł/m2)

4
1
107 m2
-