• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Domy na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 575

15757672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25304918 15757672 R E Z E R W A C J ADziałka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Mielno.2 domy rekreacyjne wybudowane na początku lat dziewięćdziesiątych.Pierwszy dom murowany o powierzchni 70m2. Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym o powie...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 499 000 PLN (14 009 zł/m2)

6
2
107 m2
1991
15683874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23899635 15683874 Na sprzedaż nowoczesna nieruchomość znajdująca się w Działdowie, przy ulicy Chlebowskiego.Prezentowana nieruchomość to wyjątkowo słoneczny dom o całkowitej powierzchni 141 metrów kwadratowych, oferowany w cenie 550 000 PLN. Dom posadowiony na dział...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

550 000 PLN (3 901 zł/m2)

4
2
141 m2
2024
15814611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26601081 15814611 Dom 110m² w stanie surowym zamkniętym na dużej działce 1700 m² spokojna okolica dogodny dojazd do Olecka, Ełku i SuwałkNa sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 1700 m² w Cimochach (działki nr 2931 oraz 2932), zabudowana domem jednoro...

Cimochy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

359 000 PLN (3 264 zł/m2)

4
1
110 m2
2021
15790824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978732 15790824 Dom jednorodzinny położony w spokojnej, malowniczej okolicy niedaleko jeziora.Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i kominkiem i wyjściem na zadaszony taras, sypialniagabinet, łazienka z prysznicem.Na piętrze 3 wygodne sypialnie, gardero...

Florczaki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

680 000 PLN (8 293 zł/m2)

5
2
82 m2
2010
15762483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25405483 15762483 Przestronny dom z domkiem gościnnym w położony pięknej, cichej okolicyW skład domu wchodzi duży salon z aneksem kuchennym i dwoma wyjściami do ogrodu, 9 pokoi, 3 łazienki, WC i 2 garderoby.Budynek w połowie podpiwniczony. Duże, ogrzewane pomieszczeni...

Zarębiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

1 499 000 PLN (6 379 zł/m2)

9
2
235 m2
2007
15716137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24507354 15716137 Dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta.Na parterze 2 pokoje, kuchnia i łazienka.Na piętrze 3 pokoje, kuchnia i WC.W 2017r. budowa nowego dachu wraz z dobudowaniem klatki schodowej stworzyła dodatkową przestrzeń do urządzen...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

550 000 PLN (4 167 zł/m2)

5
1
132 m2
1975
15743543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25014180 15743543 Nowy dom na sprzedaż w Biskupcu ( warmińsko-mazurskie) wysoki standard, doskonała lokalizacja!Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom o powierzchni 181 m², położony na działce 807 m² w Biskupcu (woj. warmińsko-mazurskie). Nieruchomość wybudowana w 2023 r...

Biskupiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

1 600 000 PLN (8 840 zł/m2)

4
2
181 m2
2023
15844815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26846732 15844815 Dom w pięknej okolicy, położony wśród drzew w pierwszej linii, 120m od jezioraOsada kilkunastu nowych domów na ogrodzonym i monitorowanym terenie.Prywatna plaża i pomost (udziały we własności).Na parterze przestronny salon z aneksem kuchennym i łazie...

Kozia Góra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Łukta)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
2022
15730155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24773332 15730155 Parterowy dom jednorodzinny położony w malowniczej okolicy 300m do jeziora Ruda Woda.W domu salon z kominkiem połączony z otwartą kuchnią tworzące razem przestronną przestrzeń dzienną, 3 sypialnie, łazienka i pomieszczenie gospodarcze (kotłownia).Prz...

Sople (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

4
1
73 m2
2014
15712086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24415387 15712086 Wygodny dom położony w malowniczej, cichej okolicy.Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią i dużym hallem tworzy komfortową strefę dzienną.Z salonu wyjście na duży zadaszony taras. Dostępna jest również łazienka z wanną.Bezpośrednio...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

749 000 PLN (5 632 zł/m2)

4
2
133 m2
2006
15691212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24013029 15691212 Przytulny, ciepły dom otoczony brzozami w pięknej okolicy nad czystym jeziorem.Na parterze przestronny salon połączony z otwartą kuchnią, 2 pokoje i łazienka.Na piętrze 2 duże sypialnie.Dom wybudowano w technologii szkieletowej, solidnie ocieplony, k...

Gąsiorowo Olsztyneckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

699 000 PLN (7 133 zł/m2)

5
1
98 m2
2019
15627853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22791405 15627853 Klimatyczny dom położony w malowniczym miejscu bezpośrednio przy lesie.Parter domu to słoneczny salon z wyjściem do ogrodu, duża kuchnia, przestronna łazienka z wanną i kotłownia.Na piętrze 3 sypialnie, garderoba, łazienka do własnej aranżacji.Do bud...

Grabiczki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

675 000 PLN (5 769 zł/m2)

4
2
117 m2
1939