• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 388

15845623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864489 15845623 IGK.6840.19,20.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie I publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sierp...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

180 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
2415 m2
-
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15201796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 12452613 15201796 Działka rolna na sprzedażDo sprzedaży jest działka rolna o powierzchni ok. 4,66 ha położona w miejscowości Lejdy, gmina Bartoszyce, powiat bartoszycki, województwo warmińsko-mazurskie.Działka jest użytkowana rolniczo, dominująca klasą gruntu są użytk...

Lejdy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

280 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
46567 m2
-
15413569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17995888 15413569 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę położoną przy zjeździe z drogi krajowej nr S7 do Elbląga -działka jest widoczna z drogi S7.Działka płaska, nieuzbrojona, niezabudowana, nieogrodzona. Użytki gruntowe: RIVb. Droga ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

27 075 000 PLN (285 zł/m2)

-
-
95000 m2
-
15897820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28010678 15897820 Duża działka w pięknej okolicy nad jeziorem BlankiDla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego z możliwością budowy garażu w bryle budynku mieszkalnego oraz wolnostojącego budynku gospodarczego.Dostęp...

Suryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

299 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
23563 m2
-
15897824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 28010683 15897824 Działka z widokiem na Jezioro Szóstak Szczecinowo 3000 m² Warunki zabudowyNa sprzedaż wyjątkowa działka położona w miejscowości Szczecinowo, w otoczeniu natury i z widokiem na malownicze jezioro Szóstak.Nieruchomość o powierzchni 3000 m² to idealn...

Szczecinowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

375 000 PLN (125 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15880909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27616470 15880909 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Sobole, gmina Wieliczki.Nieruchomość o powierzchni 8,3505 ha obejmuje grunty o zróżnicowanych klasoużytkach: Lz (grunty zadrzewione) 0,21 ha oraz R (g...

Sobole (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

459 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
83505 m2
-
15465202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19159723 15465202 Na sprzedaż: działki budowlane  w Sucholaskach, położone urokliwie w wyjątkowej cześci Mazur, zaledwie 300 metrów od plaży nad Jeziorem Wydmińskim.Działka o powierzchni 1.95 ha składająca się z 6 działek po 3177m.kw. Pierwsza z działek posiada warunk...

Sucholaski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

420 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
19500 m2
-
15883852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27680310 15883852 Wymarzone miejsce na Twój dom w sercu Warmii i Mazur!Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 7 666 mkw., położoną w malowniczej wsi Burdąg, tuż przy jeziorze o tej samej nazwie. Z tego miejsca możesz cieszyć się nie tylko spokojem i cis...

Jedwabno (Burdąg) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jedwabno)

420 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
7666 m2
-
15006353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 6648108 15006353 Działka o powierzchni 4967 m2 z własną linią brzegową około 34 m nad jeziorem Dobskim.Nieruchomość posiada niezbędne media dostępne w drodze publicznej: prąd wzdłuż działki i wodę miejską oddaloną zaledwie około 17 metrów. Dodatkową korzyścią tej inw...

Dobki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

790 000 PLN

-
-
4967 m2
-
15897634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostróda - Zwierzewo, niezabudowana działka gruntu 28007023 15897634 IX-630. Zwierzewo - gmina Ostróda, niezabudowana działka gruntu 1507 o powierzchni 1367 m2 (płaska, w kształcie prostokąta o wymiarach boków 20m; 65,50m; 20,19m i 65,50m) położona na pograniczu wsi Lubajny - Zwierzewo w sąsiedztwie stosunkowo nowych ...

Zwierzewo, Zwierzewo

191 380 PLN (140 zł/m2)

-
-
1367 m2
-