• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Działki na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 1 380

15644427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23150130 15644427 Wyjątkowa Oferta! Kompleks 7 Działek z Panoramicznym Widokiem na Jezioro Sunia w Worławkach, Warmia i MazuryZapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą zakupu kompleksu siedmiu malowniczo położonych działek w Worławkach, w sercu województwa warmi...

Worławki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

341 550 PLN (110 zł/m2)

-
-
3105 m2
-
15528831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20576864 15528831 Gutkowo to malownicza dzielnica Olsztyna, oferująca ciszę, spokój oraz bezpośredni dostęp do jednego z najpiękniejszych jezior w regionie - jeziora Ukiel. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie kontakt z naturą, aktywny wypoczynek oraz wyso...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

4 050 000 PLN (847 zł/m2)

-
-
4781 m2
-
14977915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5971506 14977915 Atrakcyjna 10-cio hektarowa działka z linią brzegową jeziora Dąbrowa Mała. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę o powierzchni 10 hektarów z 300-stu metrową linią brzegową jeziora Dąbrowa Mała.Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania ...

Dąbrówno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

3 150 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
100000 m2
-
14977924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5971501 14977924 Dąbrówno - działka inwestycyjna - 1200 metrów linii brzegowej. Do sprzedaży działka o powierzchni 20 ha położona przy zachodnim brzegu jeziora Dąbrowa Mała. Oferowana nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, w który...

Dąbrówno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

6 300 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
200000 m2
-
14975869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 5921915 14975869 Dąbrówno - działka z linią brzegową o długości 1830 m - idealny teren dla inwestora !!! Prezentujemy wyjątkowo atrakcyjną działkę o powierzchni 43 3554 m2 zlokalizowaną przy zachodnim brzegu jeziora Dąbrowa Mała w miejscowości Dąbrówno - po...

Dąbrówno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

12 600 000 PLN (29 zł/m2)

-
-
433554 m2
-
14878014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3860907 14878014 Woryty - Gietrzwałd - działka z możliwością uzyskania warunków zabudowy - 20 km od Olsztyna. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 3226 m2 położoną na obrzeżach wsi Woryty. Prezentowana nieruchomość leży w kompleksie 10 działek otoczonych mies...

Woryty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

322 600 PLN (100 zł/m2)

-
-
3226 m2
-
14242247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 106606 14242247 Działka położona między dwoma zbiornikami wodnymi o urokliwym ukształtowaniem terenu. Możliwość wydzielenia działki 3000m2 lub większej. Warunki zabudowy do uzyskania. Media: wodociąg - prąd. Główna droga w przebudowie, w najbliższym czasie będzie mo...

Sętal (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

59 000 PLN (20 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15773197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25630853 15773197 Działka w okolicy z dużym potencjałem turystycznym Przedmiotem sprzedaży jest działka objęta MPZP z przeznaczeniem pod zabudowę rekreacyjną i mieszkaniową. Zlokalizowana w pięknej turystycznej miejscowości, w pobliżu rzeki Łyny i jeziora Limajno nazy...

Swobodna (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

115 000 PLN (32 zł/m2)

-
-
3576 m2
-
15773209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25630852 15773209 Działka w turystycznej miejscowości, oddalona tylko 1000 m od jeziora Limajno. Lokalizacja działki jest jej niebywałym atutem.W najbliższej okolicy nie ma zabudowań, dzięki czemu można cieszyć się bliskością natury i podziwiać otaczające widoki.Wscho...

Swobodna (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

420 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
12100 m2
-
15644424 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23150129 15644424 Wyjątkowa Oferta! Kompleks 7 Działek z Panoramicznym Widokiem na Jezioro Sunia w Worławkach, Warmia i MazuryZapraszamy do zapoznania się z unikatową ofertą zakupu kompleksu siedmiu malowniczo położonych działek w Worławkach, w sercu województwa warmi...

Worławki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

330 660 PLN (110 zł/m2)

-
-
3006 m2
-
15575328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21645441 15575328 Zapraszam serdecznie na prezentację tego wyjątkowego miejsca, które może stać się przystanią wśród natury. Ta oferta to więcej niż działka – to brama do życia w harmonii z przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku, a zarazem blisko cywilizacji. Prezent...

Stare Czajki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

65 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
13669846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 1975330 13669846 Przedmiotem sprzedaży jest działka przylegająca do linii brzegowej jeziora Lemańskiego oraz domek. Nieruchomość położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, ok 3 km od Szczytna, w malowniczej okolicy miejscowości Lemany. Powierzchnia działki to ...

Lemany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

920 000 PLN (258 zł/m2)

-
-
3565 m2
-