• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 782

15834341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850648 15834341 Na sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Wieliczki, przy ul. Szkolnej. Spokojna, zielona okolica, pełna infrastruktura w zasięgu ręki i szybki dojazd do Olecka, idealne miejsce pod dom.Metraż działek:- działka nr 1: 3011 m² wymia...

Wieliczki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

120 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3011 m2
-
15834498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850647 15834498 Przedmiotem oferty jest sprzedaż kompleksu ośmiu działek położonych w miejscowości Sedranki, w odległości około 6 km od centrum Olecka. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnym otoczeniu, przy drodze o niewielkim natężeniu ruchu, co zapewnia komfo...

Sedranki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (41 zł/m2)

-
-
3190 m2
-
15871768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27475052 15871768 Działka na Mazurach 1400 m²Na sprzedaż działka o powierzchni 1400 m² położona w urokliwej miejscowości Rogojny, gmina Świętajno. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu w otoczeniu natury. Bliskość jeziora Łaźno...

Rogojny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

60 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
1400 m2
-
15830707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26677723 15830707 Wyjątkowa nieruchomość gruntowa z linią brzegową jeziora - Mazury GarbateNa sprzedaż bardzo atrakcyjna, pięknie zagospodarowana działka o powierzchni 9 689 m², położona w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Przerośl, w unikalnym regionie Mazur Garbatych...

Barcie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

1 490 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
9689 m2
-
15814952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26605233 15814952 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu jednorodzinnego wybudowanego w 2024r. położonego w spokojnej i cenionej dzielnicy Ełku - Zatorze.Dom o powierzchni całkowitej 208,41 m² (powierzchnia użytkowa 174,78m²) usytu...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 530 000 PLN (7 356 zł/m2)

5
2
208 m2
2024
15811338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26435525 15811338 Działka, która daje wolność wyboru, spokój natury i realną wartość inwestycyjną.To propozycja dla osób, które myślą długofalowo, o jakości życia, komforcie codzienności i bezpiecznej lokacie kapitału.Położona na kameralnym osiedlu domów jednorodzinny...

Przykopka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

145 000 PLN (128 zł/m2)

-
-
1132 m2
-
15806051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26321640 15806051 Sprzedam mieszkanie gotowe do zamieszkania - Gołdap, ul. JaćwieskaOferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 40,03 m², położone na parterze kamienicy zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Lokal jest w pełni gotowy do wprowadzenia i nie wymaga...

Gołdap (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gołdap)

190 000 PLN (4 750 zł/m2)

2
1
40 m2
1925
15860748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27183915 15860748 Na sprzedaż restauracja z pełnym wyposażeniem położona przy głównej ulicy w Rucianem-Nidzie jednej z najbardziej znanych mazurskich miejscowości, którą każdego roku odwiedzają tysiące turystów. Obiekt znajduje się w strategicznym punkcie przy rondzi...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

1 499 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
198 m2
2000
15858427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27149392 15858427 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 32,4 m² przy ul. Żołnierskiej 20 na drugim piętrze w 10-cio piętrowym bloku z nową windą. Doskonała lokalizacja: obok Szpital Wojewódzki, basen, szkoły, sklepy i parki. 10 min pieszo do Starówki. W bliskiej odległości...

Olsztyn (Osiedle kormoran) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

299 999 PLN (9 375 zł/m2)

2
1
32 m2
1977
15827802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633324 15827802 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej - 500 m od plaży miejskiejNa sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 116 m², położony na działce o powierzchni 393 m². Budynek jednopiętrowy, z funkcjonalnym i wygodnym układe...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

700 000 PLN (6 034 zł/m2)

5
1
116 m2
1980
15758486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25322583 15758486 * Olecko 9700m2 - nieruchomość komercyjna *Zapraszam do zapoznania się z ofertą zabudowanej nieruchomości o łącznej powierzchni 9 700 m2. Nieruchomość znajduje się w mieście powiatowym Olecko, w województwie Warmińsko-Mazurskim.Wszystkie budynki, któ...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

7 450 000 PLN (2 791 zł/m2)

11
-
2669 m2
1970
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-