• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15844242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26826826 15844242 Sprzedam działkę w miejscowości Ogonki na Mazurach , możliwość budowy dwóch budynków mieszkalnych z pozwoleniami , położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.Jest uzyskane pozwolenie na budowę, projekt budowlany jest skoordynowany i jak na PAB do...

Ogonki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

10 500 000 PLN (1 048 zł/m2)

-
-
10021 m2
-
15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15892443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898773 15892443 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania położonego na parterze budynku przy ul. Kolejowej 36 w Olecku.Nieruchomość o powierzchni 38,42 m² składa się z:- przestronnego salonu,- oddzielnej kuchni,- sypialni,- łazienki z...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

225 000 PLN (5 921 zł/m2)

2
1
38 m2
1968
15892451 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe przy Ratuszu, ul. Curie Skłodowskiej 27898750 15892451 Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na parterze budynku położonego w samym centrum Olsztyna, ok 60 m od Ratusza, przy ulicy M. Curie-Skłodowskiej. Lokal posiada odrębne wejście, wprost z chodnika...

Olsztyn, ul. Marii Curie-Skłodowskiej

240 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
1
30.6 m2
-
15890184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874385 15890184 OFERTA: Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,59 m², położone na 3. piętrze bloku przy ul. Mikołaja Kopernika w Elblągu. Do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,23 m², a dodatkowym atutem jest balkon. Nieruchomość stanowi dobrą pro...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

269 000 PLN (7 156 zł/m2)

2
1
37.59 m2
1975
15891125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27887919 15891125 Przestronne i słoneczne mieszkanie 84 m² w zielonej, spokojnej części Elbląga duży balkon, teren zamknięty, parking ze szlabanem oraz oddzielne wejście zapewniają wyjątkowy komfort i prywatność. Cena mieszkania: 715 000 zł, dodatkowo murowany garaż ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

715 000 PLN (8 512 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
15888034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27800758 15888034 Na sprzedaż oferujemy przestronny, nowo wybudowany dom jednorodzinny do wykończenia  o powierzchni około 148 m2, zlokalizowany w malowniczym Burkacie, blisko Działdowa.Cena nieruchomości wynosi 550 000 PLN, co przekłada się na 3 706 PLN za metr kwadr...

Burkat (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

550 000 PLN (3 716 zł/m2)

4
1
148 m2
2026
15840083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26765624 15840083 Działka budowlana 3267 m² Kukowo, OleckaSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w miejscowości Kukowo, tuż przy granicy z miastem Olecko.Działka o powierzchni 3267 m² (wymiary: 99 m x 32 m) objęta jest ...

Kukowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

219 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
3267 m2
-