• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 777

15766870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25514396 15766870 Na sprzedaż dostępne są dwie całoroczne nieruchomości, położone w malowniczej okolicy jeziora Guzowy Piec – idealne zarówno do własnego wypoczynku, jak i pod wynajem krótkoterminowy.To sprawdzony model inwestycji – część domów na terenie ośrodka już ...

Guzowy Piec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

599 000 PLN (10 696 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15711166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24394101 15711166 INWESTORZY!Kolejna szansa zainwestować w tym pięknym i szybko rozwijającym się mieście. Przedstawiamy możliwość zakupu w wynajmowanego i zarabiającego gotowca inwestycyjnego zlokalizowanego w atrakcyjnej części Olsztyna, przy ul. Pstrowskiego 20 B.Mi...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 200 000 PLN (11 947 zł/m2)

5
5
100.44 m2
2021
15727022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24709575 15727022 Zapraszamy do spaceru wirtualnego: https:tour.giraffe360.com87f1ebaefa5145fa90c010e7b7993735Jeśli marzysz o przestronnym domu z dużym ogrodem, który połączy komfort życia codziennego z potencjałem inwestycyjnym – ta oferta jest dla Ciebie. Rodzinny d...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

799 000 PLN (1 787 zł/m2)

10
5
447 m2
2004
15688544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23990234 15688544 Produkcja lub magazyn od zaraz? Ta hala w Ramsowie otwiera taką możliwość!Ramsowo to spokojna miejscowość w gminie Barczewo, oddalona zaledwie o 20 km od Olsztyna. Dojazd drogą wojewódzką 595 wprost do węzła DK 16 zajmuje niespełna dwadzieścia minut,...

Ramsowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 400 000 PLN (195 zł/m2)

1
-
7172 m2
-
15754061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom 240 m², stan deweloperski 25223619 15754061 Przestronny dom jednorodzinny w Dobrym Mieście - blisko natury, do aranżacji Lokalizacja pełna harmonii. Odkryj urok Dobrego Miasta, położonego zaledwie 25 km na północ od Olsztyna - idealne miejsce dla tych, którzy cenią ciszę i bliskość zieleni. Te...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

529 000 PLN (2 204 zł/m2)

6
3
240 m2
2000
15496565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom na działce z 40 metrową linią brzegową rzeki 19858777 15496565 Lokalizacja :Markusy - gmina wiejska w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim.Markusy są położone 10 km na południe od Elbląga. Dom podcieniowy, usytuowany jest na cyplu nad rzeką Tinę, 3,5 km na północny-zachód od centrum.Budynek:Zab...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

640 000 PLN (2 462 zł/m2)

6
1
260 m2
1879
15771915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25596686 15771915 Zapraszam do zapoznania się ofertą sprzedaży wyjątkowej nieruchomości położonej w malowniczej miejscowości Komorowo Żuławskie, zaledwie kilka minut od centrum Elbląga. Osiedle domów w Komorowie Żuławskim to bardzo popularne miejsce, wiele domów znaj...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 690 000 PLN (6 319 zł/m2)

5
2
267.46 m2
2020
15738998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917106 15738998 Wyjątkowa posiadłość na Mazurach – idealna pod agroturystykę, stadninę koni, mini zoo lub kameralny ośrodek wypoczynkowy Wydutki, gm. Budry, ok. 500 m² powierzchni budynków mieszkalnych, 7300 m² działka, zabudowania gospodarcze Nieruchomość z duszą, ...

Wydutki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Budry)

2 190 000 PLN (4 380 zł/m2)

5
2
500 m2
1939
15785248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjne 100-letnie siedlisko w pobliżu jeziora i lasu na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. 25870399 15785248 Atrakcyjne 100-letnie siedlisko w pobliżu jeziora i lasu na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach.REZERWACJA   Na widoku pobliskie jezioro Płaskie połączone z najdłuższym w kraju 27 km jeziorem Jeziorak. Jezioro Płaskie cenione jest...

Jerzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Zalewo)

550 000 PLN (4 400 zł/m2)

6
1
125 m2
1925
15772465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25611174 15772465 Na sprzedaż atrakcyjny, piętrowy dom jednorodzinny położony w spokojnej, kameralnej części Olsztyna – na Osiedlu Likusy, przy ul. Wczasowej 6. To idealna propozycja dla osób, które cenią wygodę, bliskość natury i szybki dostęp do centrum miasta. Ukł...

Olsztyn (Likusy) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 499 000 PLN (10 707 zł/m2)

4
2
140 m2
2002
15784564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25857038 15784564 Przytulne mieszkanie 20,5 m² w centrum Mrągowa – gotowe do zamieszkania!!!Na sprzedaż oferujemy urocze, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 20,5 m², położone przy ulicy Królewieckiej w Mrągowie. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizacji – b...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

190 000 PLN (9 268 zł/m2)

1
1
20.5 m2
1920
15782513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25843874 15782513 Mieszkanie znajduje się na IV piętrze zadbanego, ocieplonego bloku. Składa się z dużego, słonecznego salonu z wyjściem na balkon, dwóch niezależnych pokoi, jasnej kuchni oraz łazienki. Dzięki dwustronnemu układowi wnętrze jest pełne naturalnego świat...

Orneta (Warmińsko-Mazurskie, gm. Orneta)

219 000 PLN (3 776 zł/m2)

3
1
58 m2
1975