• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 777

15724889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24665306 15724889 Na sprzedaż lokal mieszkalny – parter domu wolnostojącego, Szczytno, ul. Pomorska 3 Na sprzedaż odrębny lokal mieszkalny o powierzchni 77 m², usytuowany na parterze domu wolnostojącego w Szczytnie przy ul. Pomorskiej 3. Nieruchomość znajduje się na o...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

319 000 PLN (4 143 zł/m2)

3
1
77 m2
-
15641964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23095397 15641964 Siedlisko z potencjałem w sercu Warmii – Wilamowo, gm. Małdyty Marzysz o życiu w otoczeniu przyrody, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dobrym dojazdem do większych miast?To siedlisko może być właśnie tym, czego szukasz. Na sprzedaż wyjąt...

Wilamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

399 000 PLN (4 433 zł/m2)

3
1
90 m2
-
15738994 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24917101 15738994 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJINa sprzedaż: Komfortowe mieszkanie w sercu Dobrego MiastaOferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 106,47 m², w tym 84,37 m² powierzchni użytkowej oraz 22,1 m² piwnicy.Lokalizacja:Mieszkanie znajduje ...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

369 000 PLN (3 466 zł/m2)

4
1
106.47 m2
1895
15750358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25121529 15750358 Przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy – serce Olsztyna Adres: ul. Kętrzyńskiego 1A, OlsztynPowierzchnia: 99 m²Układ: 4 pokoje + balkon, piwnicaKamienica z 1932 r., wpisana do gminnej ewidencji zabytkówNa sprzedaż oferuję przestronne mieszkani...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

649 000 PLN (6 556 zł/m2)

4
1
99 m2
1932
15647469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23232051 15647469 Nieruchomość o powierzchni 583,6 m2 położona na działce o powierzchni 1281 m2 znajduje się w centralnej części Elbląga, przy ulicy Browarnej, która jest dobrze skomunikowana z resztą miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie dostępne są przystanki komunika...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

2 900 000 PLN (4 969 zł/m2)

1
-
583.6 m2
-
15450635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 18848601 15450635 Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Piękny dom z czerwonej cegły w zabudowie bliźniaczej, wraz z budynkiem gospodarczym i drewnianym garażem, zlokalizowany zaledwie 750 m od jeziora Gardzień oraz 2,5 km od jeziora Jeziorak. To idealna propozycja zarówn...

Gardzień (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

289 000 PLN (3 874 zł/m2)

3
1
74.6 m2
1900
15450631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18848596 15450631 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 1247 m² położoną w samym sercu Siemian, w otulinie jeziora Jeziorak – zaledwie 50 metrów w linii prostej od brzegu! Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczeniem pod zab...

Siemiany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

310 000 PLN

-
-
1247 m2
-
15566794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 21484489 15566794 Przedstawiam Państwu niezwykłą nieruchomość: działkę o powierzchni 375 m² z uroczym domkiem letniskowym (o powierzchni 28,05 m²). Domek posiada dodatkową przestrzeń na poddaszu, która doskonale sprawdzi się jako sypialnia.Nieruchomość położona jest n...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

120 000 PLN

-
-
375 m2
-
15450656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18849020 15450656 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa usytuowana w kompleksie działek położonych w malowniczej miejscowości Adamowo, gmina Susz. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z możliwością zabudowy jednorodzinnej, co daje szerokie m...

Adamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

158 000 PLN

-
-
2259 m2
-
15450659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18849018 15450659 Szukasz własnego miejsca na ziemi, by postawić wymarzony dom? Mamy dla Ciebie idealną ofertę – działkę rolną z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczoną pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość składa się z dwóch od...