• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

12107780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 537878 12107780 Kompleks Biur z Halą Produkcyjną i Hangarami Magazynowymi. Działdowo Hala Magazynowa z biurami. Działka całkowicie utwardzona i ogrodzona. Dojazd drogą asfaltową, dogodna lokalizacja w bliskości drogi krajowej. Magazyny o szerokim zakresie funkcjonal...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

3 600 000 PLN (240 zł/m2)

11
-
15000 m2
-
14775862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 188533 14775862 Atrakcyjnie położona, pewnie inwestycyjna, ogrodzona nieruchomość o powierzchni 90500m2. Ziemie od IV do VI klasy (nieruchomość nie wymaga odrolnienia).Grunt nie jest zacieniony przez las bądź sąsiednie budynki. Ma delikatny spadek w kierunku południ...

Wierzbowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

560 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
90500 m2
-
14485139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 130396 14485139 Działka budowlana nad jeziorem Dąbrowa Wielka. Kalbornia. Działka położona jest nad jeziorem Dąbrowa Wielka od strony miejscowości Kalbornia. Działka o charakterze budowlanym. Media w drodze. Odległość od jeziora ok 20m. Dojazd do działki drogą poln...

Brzeźno Mazurskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

345 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
3451 m2
-
14229338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 106253 14229338 Baza Transportowa w bliskości drogi krajowej nr 544 Mława-Działdowo. Baza Transportowa o powierzchni 1000m2 położona w miejscowości Gajówki, przy trasie krajowej nr 544 Mława- Działdowo. Baza całkowicie ogrodzona z niezależnym monitoringiem plus dwie...

Gajówki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

2 500 000 PLN

11
-
8500 m2
-
13891546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7630422 13891546 Jedyna taka działka w okolicy.Otoczona lasem w spokojnym zakątku ze stawami Raj sprawdź! Niespełna 3ha pod inwestycje lub zabudowę jednorodzinna. Możliwość wydzielenia dowolnej wielkości. Przyjdź, zobacz i zaproponuj swoja cenę!Idealne rozwiązanie dl...

Iłowo-Osada (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

1 485 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
27000 m2
-
13892299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199185 13892299 Lokal usługowy 460mkw w centrum miasta. Atrakcyjna oferta. Pewny zwrot. Lokal na parterze w ruchliwej części miasta. W bliskości komunikacji miejskiej. 2 oddzielne wejścia. Wyśmienity dojazd. Ogólnodostępne miejsca parkingowe. Wejści...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

730 000 PLN (1 587 zł/m2)

11
1
460 m2
1990
13891835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 2198725 13891835 Wspaniałe prywatne jezioro! Komu jezioro? Ponad osiem hektarów w centrum Mazur, Las, pastwiska oraz trzy i pół hektara jezior. Wspaniała oaza spokoju, niewiele takich miejsc zostało! Zapraszam na prezen...

Wąpiersk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

700 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
84800 m2
-
13891314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2198125 13891314 Atrakcyjna działka budowlana w pobliżu jeziora. Działka położona przy trasie 542 Działdowo- Rychnowów miejscowości Samin. Działka budowlana, uzbrojona. Dojazd drogą asfaltową. W bliskości lasu i jeziora. Możliwość kupna działki sąsiadującej o p...

Samin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

36 000 PLN (30 zł/m2)

-
-
1207 m2
-
13892310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2199274 13892310 LOKAL UŻYTKOWY 600mkw w centrum miasta. SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM Lokal z przeznaczeniem usługowym z kompleksem biur. Oddzielne wejścia do lokalu od strony zaplecza. Własne ogrzewanie gazowe. Niskie koszty utrzymania. Idealna lokalizacja pod sklep spożywc...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 219 512 PLN (2 039 zł/m2)

1
2
598 m2
2008
13891843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2198729 13891843 Działka o powierzchni 2,1 ha w jednym kawałku. Porośnięta młodym lasem. Głównie brzoza i drzewa iglaste. Dobra cena! Polecam i zapraszam do zakupu. Ostatni moment ...

Koszelewy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rybno)

50 000 PLN (2 zł/m2)

-
-
21000 m2
-
13891827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2198717 13891827 Nieruchomość z przeznaczeniem usługowo-mieszkaniowym w idealnej lokalizacji miasta. Budynek mieszkalny wraz z małą halą produkcyjną- szwalnia. Budynek profesjonalnie przygotowany pod usługi z wyodrębnionym miejscem pod sprzedaż produkowanych wyrobów....

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

599 000 PLN (5 445 zł/m2)

5
2
110 m2
1975
13891462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2198090 13891462 Działka z warunkami pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną w pobliżu jeziora. Działka położona na wzniesieniu w otoczeniu lasu. Bardzo ładny widok rozciągający się na okolicę i jezioro. Bardzo dobry dojazd. Bardzo atrakcyjne miejsce dla osób ceniący...

Zalesie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark)

129 999 PLN (19 zł/m2)

-
-
6700 m2
-