• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

14485137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 130395 14485137 Działka budowlana nad jeziorem Dąbrowa Wielka. Kalbornia Działka położona jest nad jeziorem Dąbrowa Wielka od strony miejscowości Kalbornia. Działka o charakterze budowlanym. Media w drodze. Odległość od jeziora ok 20m. Dojazd do działki drogą polną...

Brzeźno Mazurskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dąbrówno)

283 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
2831 m2
-
14224966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 106176 14224966 Dom jednorodzinny podpiwniczony z częścią usługową. Działdowo Dom jednorodzinny z częścią usługową z garażem dwustanowiskowym. Segment skrajny. Położony poza centrum miasta w cichej i spokojnej okolicy.W bliskości znajduje się szkoła podstawowa, lice...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

3 900 000 PLN (7 429 zł/m2)

6
2
525 m2
2013
13086460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 87004 13086460 Dom jednorodzinny dwulokalowy z działką o powierzchni 49arów. Warmia-Mazury Dom położony jest w małej miejscowości w woj. warmińsko-mazurskim w bliskości lasów. Okolica sprzyjająca wypoczynkowi. Działka obsadzona licznymi drzewkami ozdobnymi, bardzo ...

Gruszka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

390 000 PLN (2 977 zł/m2)

4
2
131 m2
1988
12769386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 85537 12769386 Hala Produkcyjna z kompleksem biurowym. Działdowo Oferta dotyczy sprzedaży Hali produkcyjno-magazynowej z kompleksem biurowym o łącznej powierzchni 714m2. W tym hala produkcyjna(291,18 m2), magazyn (175,04 m2), pomieszczenia biurowe (14,87 m2), czę...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

1 100 000 PLN (1 541 zł/m2)

11
-
714 m2
2015
15768391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25542202 15768391 Wygodny i funkcjonalny dom w Działdowie, przy ul. Żwirki i Wigury 9 o powierzchni użytkowej ok. 358 m². Posiada m.in. 6 pokoi, 2 łazienki, składa się z dwóch poziomów mieszkalnych, piwnicy oraz strychu. Idealne miejsce dla dużej rodziny czy też dla p...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

1 170 000 PLN (2 543 zł/m2)

6
2
460 m2
1995
15338536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 16202612 15338536 Teren o powierzchni 9999 m2, szer. frontu 50 m, nie objęty MPZP, z dostępem do jeziora - 68 m linii brzegowej. Powierzchnia przeznaczona pod zabudowę 3204 m2 . Możliwa zabudowa gospodarczo - mieszkalna. Właściciel złożył wniosek o WZ. Media : ene...

Dłużec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Piecki)

949 905 PLN

-
-
9999 m2
-
15763231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25420201 15763231 Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie, położone w centrum Ełku przy ul. Wojska Polskiego 72a. Usytuowane na III i IV piętrze. W pobliżu znajduje się pełna infrastruktura. Dużym atutem jest bliskość jeziora i promenady ełckiej, co pozwala na liczne spac...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

490 000 PLN (5 549 zł/m2)

4
1
88.3 m2
1992
15767571 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25530672 15767571 Oferuję Państwu na sprzedaż przestronne 4pokojowe mieszkanie w domu dwurodzinnym.Układ: 4 pokoje + balkontaras, piwnica + ogródek + budynki gospodarcze Do mieszkania przynależy dodatkowo działka, która może pełnić funkcję miejsca na rekreację lub og...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

480 000 PLN (4 486 zł/m2)

4
-
107 m2
-
12009191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 83519 12009191 Na sprzedaż lokal na działalność gastronomiczną, handlową lub usługową o powierzchni 68,2m 2 składający się z 3 pomieszczeń, wc, wiatrołapu oraz tarasu. MOŻLIWOŚĆ ZMIANY PRZEZNACZENIA NA MIESZKALNĄ. Lokal zadbany, sukcesywnie odnawiany,...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

450 000 PLN (6 618 zł/m2)

11
-
68 m2
2009
13461688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pawilon 89168 13461688 Biuro Nieruchomości "KOMPLEX" oferuje na sprzedaz lokal usługowy położony w Ostródzie przy ul. Pieniężnego. Lokal o strukturze pawilony handlowego składający się z dwóch lokali z odrębnymi wejściami 1. wysok...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

299 000 PLN (3 322 zł/m2)

11
-
90 m2
-
15766831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25513726 15766831 ...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

379 000 PLN (6 534 zł/m2)

3
-
58 m2
-
15744750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25043976 15744750 Na sprzedaż dom jednorodzinny - Idzbark, woj. warmińsko-mazurskie Na sprzedaż oferuję dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 107 m² , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Idzbark na Warmii i Mazurach. Nieruchomość zna...

Idzbark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

650 000 PLN (7 647 zł/m2)

3
-
85 m2
1998