• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15656931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23421954 15656931 Dom w stanie surowym zamkniętym , posadowiony na działce o pow. 1236 m² w Księżym Dworze , powiat działdowski , woj. warmińsko-mazurskie. Zaprojektowany specjalnie dla Klientów szukających większej przestrzeni garażowej, mieszczącej dwa samochody. D...

Księży Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

420 000 PLN (1 527 zł/m2)

5
-
275 m2
2024
15674339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23724869 15674339 Działka nr 1326, obręb Kamień Duży, to miejsce z dużym potencjałem – zarówno na inwestycję, jak i do zamieszkania. Położona tuż za granicą administracyjną Iławy, zapewnia szybki dostęp do miejskiej infrastruktury, a jednocześnie oferuje większą swobo...

Kamień Duży (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

240 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15686613 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23947301 15686613 Na sprzedaż dwie działki rolne o łącznej powierzchni 1025 m² – Unieszewo, gm. Gietrzwałd, pow. Olsztyński. Na sprzedaż atrakcyjne działki o powierzchni 1025 m², zlokalizowana w malowniczej miejscowości Unieszewo na Warmii, w gminie Gietrzwałd, zaled...

Unieszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

215 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15753225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25193622 15753225 Wyjątkowy pensjonat na Mazurach nad jeziorem – idealny dla inwestora lub rodziny marzącej o własnym azylu Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w sercu Mazur, na działce o powierzchni 6 554 m². To malownicze miejsce za...

Wielimowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

2 600 000 PLN (397 zł/m2)

5
-
6554 m2
-
15753253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25194163 15753253 Szukasz miejsca na ziemi, gdzie będziesz mógł zamieszkać na stałe, w pełni się zrelaksować, odetchnąć od codzienności? Jeśli tak to mam dla Ciebie nietuzinkową propozycję – zapraszam do zapoznania się z ofertą działki położonej nad brzegiem jeziora ...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

820 000 PLN

-
-
3155 m2
-
15753271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25194355 15753271 Przedmiotem oferty jest działka drogowa nr 15013 o powierzchni 1533 m2, położona nad jeziorem Szkotowskim, w miejscowości Szkotowo w województwie warmińsko-mazurskim.Działka o nieregularnym kształcie, płaskim ukształtowaniem terenu.Nieruchomość z prz...

Szkotowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

60 000 PLN

-
-
1533 m2
-
15587159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21898066 15587159 Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę z wydanymi warunkami zabudowy i projektem budowlanym.Działka o nr geodezyjnym 620 położona jest w obrębie Oracze, gmina Ełk, w malowniczej i spokojnej okolicy, zaledwie kilka minut od centrum miasta. Znajduje si...

Oracze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

300 000 PLN

-
-
6035 m2
-
15721011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24595470 15721011 Dom w sercu Mazur – prywatna oaza nad jeziorem z pomostem! Marzysz o porankach z widokiem na taflę jeziora i śpiewem ptaków? Ten klimatyczny dom w stylu mazurskim w miejscowości Nowe Krzywe, gmina Stare Juchy - spełni Twoje marzenia! Lokalizacja: N...

Nowe Krzywe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

2 100 000 PLN (11 388 zł/m2)

4
2
184.4 m2
2004
15752721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 25173354 15752721 Na sprzedaż – działka rolna zabudowana 6,5173 ha,Nowe Kiejkuty, gm. Dźwierzuty Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 6,5173 ha, położona w miejscowości Nowe Kiejkuty, gmina Dźwierzuty, powiat szczycieński, województwo Warmińsko-mazurskie. Opi...

Nowe Kiejkuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dźwierzuty)

450 000 PLN

-
-
65200 m2
-
15577644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21705476 15577644 Na sprzedaż wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 150 m², położony w malowniczej miejscowości Biskupiec (woj. warmińsko-mazurskie). Nieruchomość znajduje się w cichej, spokojnej okolicy, z doskonałym dostępem do lokalnych udog...

Biskupiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

660 000 PLN (1 875 zł/m2)

4
1
352 m2
1993
15704589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24267361 15704589 Oferuję Państwu na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w Olsztynku przy ul Mrongowiusza 32Idealny do adaptacji pod różnorodne działalności.Dobry dojazd z głównej drogiLokal o powierzchni 49,4m .Lokal wyposażony w salę sprzedażową oraz wc.Lokal posiad...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

259 000 PLN (5 243 zł/m2)

1
-
49.4 m2
-
15752139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w Lubawie na Starówce. 25154382 15752139 Dom w Lubawie w zwartej zabudowie Staromiejskiej. Budynek interesujący np. pod kątem adaptacji parteru na usługi biuro inne. Atrakcyjna lokalizacja: blisko rynku, parku - Łazienek... - Dom piętrowy o pow. całk. 250m2 i pow. użytk. 160m2. ...

Lubawa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

349 000 PLN (2 181 zł/m2)

3
1
160 m2
1930