• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15751974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25150829 15751974 W Elblągu przy ulicy Druskiennickiej, w północnej części Elbląga powstaje wyjątkowe osiedle domów. Osiedle Galileo to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, oferując mieszkańcom komfortowe warunki do życ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 404 558 PLN (9 615 zł/m2)

5
2
146.08 m2
2026
15751973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25150828 15751973 W Elblągu przy ulicy Druskiennickiej, w północnej części Elbląga powstaje wyjątkowe osiedle domów. Osiedle Galileo to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, oferując mieszkańcom komfortowe warunki do życ...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 086 295 PLN (9 399 zł/m2)

4
2
115.57 m2
2026
15751971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25150831 15751971 W Elblągu przy ulicy Druskiennickiej, w północnej części Elbląga powstaje wyjątkowe osiedle domów. Osiedle Galileo to inwestycja, która łączy nowoczesną architekturę, funkcjonalność oraz bezpieczeństwo, oferując mieszkańcom komfortowe warunki do życi...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 837 285 PLN (10 324 zł/m2)

4
3
177.97 m2
2026
15751697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działki budowlane w miejscowośći Kamiennik Wielki gmina Milejewo 25145344 15751697 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Kamiennik Wielki, gmina Milejewo Powierzchnia - 3034 m2 Na sprzedaż działki w miejscowości Kamiennik Wielki, gmina Milejewo wzdłuż drogi wojewódzkiej 509. Działki o powierzchni: 3521 - 3034 m2 3522 - 3009 m2 3523...

Kamiennik Wielki, Kamiennik Wielki

240 000 PLN (79 zł/m2)

-
-
3034 m2
-
15588695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Górka! Przy Samej S7! Pod Produkcję/usługi/halę 21938565 15588695 DZIAŁKA PRZY SAMEJ S7, WIDOCZNA Z S7! IDEALNA POD PRODUKCJĘ, OBIEKT, USŁUGI, HALĘ, MAGAZYN*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Działka położona jest w strategicznej miejscowości Górka, znajdującej się zaledwie kilka kilometrów od Ostródy. Lokalizacja ta oferuje ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

1 167 600 PLN

-
-
11676 m2
-
15588698 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Górka! Działka Węzeł S7 z S16! Pod halę, magazyn! 21938566 15588698 TOPOWA LOKALIZACJA! GÓRKA POD OSTRÓDĄ DZIAŁKA POŁOŻONA PRZY SAMYM WĘŹLE S7 Z S16 ! WĘZEŁ OSTRÓDA POŁUDNIEIDEALNA POD HALĘ, MAGAZYN, OBIEKT - WIDOCZNA Z S7 I WĘZŁA*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Działka położona jest w strategicznej miejscowości Górka, znajd...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

800 000 PLN

-
-
10000 m2
-
15588699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Górka! Działka Węzeł S7 z S16! Pod halę, magazyn! 21938564 15588699 TOPOWA LOKALIZACJA! GÓRKA POD OSTRÓDĄ DZIAŁKA POŁOŻONA PRZY SAMYM WĘŹLE S7 Z S16 ! WĘZEŁ OSTRÓDA POŁUDNIEIDEALNA POD HALĘ, MAGAZYN, OBIEKT - WIDOCZNA Z S7 I WĘZŁA*TYLKO U NAS*LOKALIZACJA:Działka położona jest w strategicznej miejscowości Górka, znajd...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 240 000 PLN

-
-
28000 m2
-
15622132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22637356 15622132 --Dom w zabudowie bliźniaczej – Marina Ryn Park, RybicalWidok na Zamek w Rynie Dostęp do prywatnej plażyNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 120 m², położony w prestiżowej inwestycji Marina Ryn Park w miejscowości Ryn (R...

Rybical (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

499 000 PLN (4 158 zł/m2)

3
1
120 m2
2025
15746028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25069273 15746028 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Olsztynie – Zatorze, ul. Jagiellońska 52.Szczegóły nieruchomości:Powierzchnia: 56,76 m²Piętro: 3Pokoje: 3Kuchnia: ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

485 000 PLN (8 545 zł/m2)

3
1
56.76 m2
1963
15740248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24948863 15740248 Na sprzedaż działki na Mazurach – Elganowo, gmina Pasym Powierzchnia: 1000 m² i 1018 m² Cena: 80 000 zł każda Dostępne od zaraz – Właściciel wystąpił o warunki zabudowy!Lokalizacja:Na sprzedaż dwie działki położone w malowniczej miejscowości Elganowo...

Elganowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

80 000 PLN

-
-
1018 m2
-
15745395 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25058951 15745395 Przedstawiam Państwu na sprzedaż mieszkanie rozkładowe o wygodnym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń, w atrakcyjnej części miasta Mrągowa dla rodziny z dziećmi, pary i nie tylko. Trzy pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, znajduje się na czwartym pię...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

299 000 PLN (6 229 zł/m2)

3
1
48 m2
1985
15743458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25010543 15743458 Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom lub inwestycję? Mam do zaoferowania dwie malownicze działki położone w miejscowości Kosewo, gmina Mrągowo, w pobliżu pięknego jeziora Juksty. Szczegóły działek: 1) działka o powierzchni: 1174 m²2) dzi...

Kosewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

135 000 PLN

-
-
1098 m2
-