• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 773

15841724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Pluszne na Mazurach - wysoki potencjał wzrostu wartości 26793367 15841724 Działka budowlana 1518 m2 nad jeziorem Pluszne w otoczeniu mazurskiej przyrody WYJĄTKOWA LOKALIZACJA - Osada położona w sercu Mazur, zaledwie 600 metrów od brzegu jeziora Pluszne Małe. Teren inwestycyjny obejmuje 43 działki otoczone lasami i obszara...

Mierki, Mierki

307 289 PLN (202 zł/m2)

-
-
1518 m2
-
15841723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod Inwestycję | Resort Jachtowo - Golfowy na Mazurach 26793362 15841723 Działka budowlana 3103 m² na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w otoczeniu trzech jezior WYJĄTKOWA LOKALIZACJA – Działka położona w sercu Mazur, w najatrakcyjniejszym rejonie szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Osada usytuowana jest pomiędzy trzema ...

Pozezdrze, -

522 137 PLN (168 zł/m2)

-
-
3103 m2
-
15798153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26162612 15798153 Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 6192 m2 - pod zabudowę mieszkaniową oraz pod zabudowę usługowo-produkcyjną.Działka położona jest w Nidzicy przy ul. Moniuszki w bezpośrednim sąsiedztwie zakładu tapicerskiego BRW Sofa.Do działki bezpośrednio ...

Nidzica, Moniuszki

415 000 PLN (67 zł/m2)

-
-
6192 m2
-
15628020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22797649 15628020 Oferujemy n a sprzedaż trzy atrakcyjne działki budowlane w miejscowości Regiel, 7 km od Ełku. Każda o powierzchni 1080 m². Lokalizacja: Działki znajdują się w kompleksie podobnych działek przy ulicy Gajowej, przy drodze prowadzą...

Regiel, Gajowa

150 000 PLN (139 zł/m2)

-
-
1080 m2
-
15735747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam grunty ziemię orną 24860612 15735747 Sprzedam ziemię 24 ha, 75000 tys ha, ładne działki bez słupów bez rowów i zakrzewień śródpolnych, działki uprawiane mogą być pod budowę Gmina Kolno Zapraszam do kontaktu telefonicznego...

Kolno, Kolno

1 800 000 PLN (8 zł/m2)

-
-
240000 m2
-
15823066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26598498 15823066 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych.Dom położony we wsi Lipowa Góra WschodniaObejrzyj WIRTUALNY SPACER: https:sb360.onlinetljaab (jeś...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15863127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27238756 15863127 Oferta sprzedaży obiektu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego na inwestycję- prowadzenie działalności gospodarczej połączone z zamieszkaniem. Obiekt położony na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obiekt nie jest wpisany do gminnej ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
-
198 m2
1937
15814935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26594034 15814935 Oferta sprzedaży domu dwulokalowego po generalnym remoncie, idealnego dla dwóch rodzin, położonego na Osiedlu nad Jeziorem Długim ul. Aleja Róż.Obejrzyj FILM: https:www.youtube.comwatch?v=5ooyngatAAw i WIRTUALNY SPACER: https:sb360.online17klls (jeśl...

1 680 000 PLN (8 485 zł/m2)

6
2
198 m2
1937
15840124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26767540 15840124 Funkcjonalny dom dla rodziny, idealny zarówno do mieszkania całorocznego jak i wypoczynku letniego ze względu na bliskość jezior i terenów rekreacyjnych. Dom położony we wsi Lipowa Góra Wschodnia, sąsiadującej ze Szczytnem.Obejrzyj WIRTUALNY SPACER: ...

Lipowa Góra Wschodnia (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

898 000 PLN (3 742 zł/m2)

4
-
240 m2
2008
15886204 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750313 15886204 OFERTA SPRZEDAŻY SIEDLISKA CIM0CHY, GM. WIELICZKINa sprzedaż siedlisko o powierzchni 2400 m², zabudowane domem jednorodzinnym o powierzchni użytkowej 82 m², położone w spokojnej części miejscowości Cimochy (ul. Cmentarna 2). Nieruchomość wyróżnia si...

Cimochy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

490 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
81 m2
1930
15894146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27931701 15894146 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż funkcjonalny budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni ok. 300 m², położony w centrum Pisza, przy ul. Piłsudskiego 7. Nieruchomość od lat wykorzystywana jako pensjonat, w dobrym stanie technicznym, z ...

Pisz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 049 000 PLN (3 497 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15894144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO W NASZYM BIURZE- Smolki 62m2 27931677 15894144 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw, położone na 4 piętrze budynku przy ul. Smolki w Iławie. Nieruchomość po generalnym remoncie, gotowa do zamieszkania bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.W mieszkaniu zost...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

360 000 PLN (5 625 zł/m2)

3
1
64 m2
1987