• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15795624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 26100406 15795624 Na sprzedaż garaż w podziemiach budynku zlokalizowanego na os. Tuwima w Ełku, przy ulicy Tuwima 28. Powierzchnia 16,9m2 z bramą wjazdową podnoszoną do góry (bez siłownika - możliwość zamontowania). Wjazd do hali garażowej obsługiwany bramą automatyc...

Ełk (Osiedle tuwima) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

75 000 PLN (4 688 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15767134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25518055 15767134 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz przedszkoli. Nieruchomość usytuowana jest na pa...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

234 000 PLN (5 318 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15858622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27151105 15858622 NA SPRZEDAŻ LOKAL UŻYTKOWY W KĘTRZYNIE ul. Kazimierza Wielkiego 10 Budynek: mieszkaniowo - usługowy, ocieplony, pięciokondygnacyjny; Rok budowy: 2019; Piętro: parter; Ilość pomieszczeń: obecnie dwa + zaplecze socjalno-techniczne; Pow. użytkowa: 52...

Kętrzyn (Kętrzyn) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

359 697 PLN (6 917 zł/m2)

11
-
52 m2
2019
15781460 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży lokal handlowo-usługowy, centrum, Iława 25828991 15781460 Duży lokal handlowo-usługowy w centrum IławyŚwietna lokalizacja - centrum miasta!,Duży parking - na 25 samochodów, Niska rotacja najemców, Idealny pod sklep, market lub usługiNa wynajem przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 927 m², zlokal...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

26 883 PLN (29 zł/m2)

2
-
927 m2
-
15513489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20203311 15513489 NA SPRZEDAŻ Nieruchomość w centrum miasta zabudowana 3 budynkami handlowo-usługowymi Plac Targowy Giżycko Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa składająca się z działek o numerze ewidencyjnym 5371 i 5373 o łącznej powierzchni 849m2 ...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

1 300 000 PLN (1 374 zł/m2)

11
-
946 m2
-
15869793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 27408984 15869793 NA SPRZEDAŻ Garaż o pow. 16 m2 Bystry gm. Giżycko Opis: Garaż murowany jednostanowiskowy w zabudowie szeregowej; Powierzchnia ok. 18m2; Brama garażowa: metalowa, dwuskrzydłowa, dodatkowo brama metalowa, dwuskrzydłowa, wewnętrzna z siatką; ...

Bystry (Bystry) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

49 000 PLN (3 063 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15798284 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26165769 15798284 ​​​​​Do wynajęcia lokal o pow. ok. 46 m2 w centrum Giżycka przy ulicy Unii Europejskiej Lokal zlokalizowany na rogu stylowego budynku przy ruchliwej ulicy w samym centrum Giżycka. Lokal nadaje się na gabinet lekarski, sklep, salon kosmetyc...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

2 900 PLN (63 zł/m2)

11
-
46 m2
2007
14682611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 161444 14682611 NA SPRZEDAŻ Atrakcyjny LOKAL usługowy o pow. 74.29m2 na śródmieściu Giżycka Lokal znajduje się w nowo wybudowanym budynku w którym s tandard wykonania i atrakcyjna lokalizacja s...

Giżycko (Giżycko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

475 456 PLN (6 425 zł/m2)

11
-
74 m2
2021
15741917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24981743 15741917 Bank Pekao S.A. oferuje do sprzedaży lokal użytkowy nr 1 o powierzchni 612,38 m2, położony w budynku mieszkalno-usługowym, usytuowanym na działce ewidencyjnej nr 6639, obręb Ostróda, zlokalizowanym w Ostródzie, przy ul. Grunwaldzkiej 4.Budynek mieszk...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

990 000 PLN (1 617 zł/m2)

1
-
612.38 m2
-
15744196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Braniewo - Obiekt komercyjno-mieszkalny - 975 m² 25037773 15744196 Braniewo - Warmińsko-Mazurskie„Podkowa” Wyjątkowa nieruchomość komercyjno-mieszkalna z ogromnym potencjałem inwestycyjnym Marzysz o inwestycji, która od pierwszego dnia przyciąga uwagę lokalizacji, funkcjonalnością i prestiżem?Ta oferta jest właśnie ...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

1 250 000 PLN (1 282 zł/m2)

12
-
975 m2
1994
15808909 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26405668 15808909 Ełk ul. Suwalska 11. Do wynajęcia lokal ok. 89m 2 przy ruchliwej ulicy - drodze dojazdowej z osiedla Zatorze do centrum, przy przedszkolu i przychodni. W pobliżu Netto i Aldi, sklepy branżowe i usługi. Koszt najmu: 3500 zł plus opłaty ...

Ełk (Ełk) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

3 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
89 m2
-
15623029 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22666074 15623029 Do wynajęcia lokal usługowo-handlowy o powierzchni 610m2, w budynku parku handlowego z witryną przy ulicy Królewieckiej 41A w Braniewie.Lokal składa się z dużego pomieszczenia głównego o powierzchni 610m2 ( z możliwością podziału na mniejsze lokale)...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

30 500 PLN (50 zł/m2)

11
-
610 m2
2023