• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15315119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 15574801 15315119 Na sprzedaż lokal użytkowo-handlowy w budynku wielomieszkaniowym w gminie Iłowo Osada. Przedstawiamy na sprzedaż lokal usługowo-handlowy ( obecnie sklep owocowo-warzywny) położony w budynku wielomieszkaniowym przy ulicy Wyzwolenia w Iłowie ,gminie Ił...

Iłowo-Osada (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

244 000 PLN (4 136 zł/m2)

11
-
59 m2
1920
14878002 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3860934 14878002 Na wynajem lokal handlowo-usługowy w centrum miasta Działdowo. Na wynajem lokal usługowo - handlowy w centrum miasta Działdowo. Działdowo miasto w województwie warmińsko mazurskim, powiecie działdowskim, gminie Działdowo.Lokal zlokalizowany w budynku...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

3 700 PLN (12 zł/m2)

11
-
305 m2
2001
13672358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 98994 13672358 Na sprzedaż lokal wcześniej bar-dyskoteka na dużej ogrodzonej działce w miejscowości Narzym. Przedstawiamy Państwu na sprzedaż lokal handlowo-usługowy wcześniej działający jako Bar-Dyskoteka w miejscowości Narzym, gmina Iłowo-Osada, około 10 km od D...

Narzym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iłowo-Osada)

155 000 PLN (812 zł/m2)

11
-
191 m2
1980
14656718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24990 14656718 Na sprzedaż lokal handlowo - usługowy w Działdowie. Na sprzedaż lokal usługowo - handlowy w nowoczesnym budynku w doskonałej lokalizacji w miejscowości Działdowo przy ul. Nidzickiej. Lokal znajduje się w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym. Nieruch...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

125 000 PLN (1 563 zł/m2)

11
-
80 m2
2020
15134788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 10618665 15134788 Możliwość przekształcenia budynku na dom mieszkalny. Okazja !Na sprzedaż lokal handlowo-usługowy w miejscowości Gralewo. Prezentujemy do sprzedaży dochodowy sklep- atrakcyjny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 95 mkw posadowiony na działce o p...

Gralewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

150 000 PLN (1 596 zł/m2)

1
-
94 m2
1990
14281009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 108076 14281009 Atrakcyjna nieruchomość położona w Działdowie - Komorniki . Posiadamy na sprzedaży dwie hale magazynowo-produkcyjne o łącznej powierzchni 1322 m2 położone na działce o powierzchni 8890 m2. Obiekt położony jest przy drodze asfaltowej na przedmieściach...

Komorniki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

1 800 000 PLN (1 362 zł/m2)

11
-
1322 m2
-
15583203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super inwestycja - czynny Tartak z wyposażeniem ! 21842571 15583203 GOTOWY TARTAK W PEŁNYM BIEGU PRODUKCYJNYM - OFERTA INWESTYCYJNA W PŁOŚNICY KOŁO DZIAŁDOWAOpis nieruchomości:Na sprzedaż funkcjonujący tartak z pełną infrastrukturą, położony w gminie Płośnica, koło Działdowa. Nieruchomość o powierzchni działki ponad ...

Płośnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Płośnica)

4 990 000 PLN (123 zł/m2)

12
-
40412 m2
1979
15706834 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia lokal użytkowy 173 m² 24309535 15706834 Lokal usługowy do wynajęcia - 173 m² - Braniewo, ul. Portowa 16Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 173 m², zlokalizowany w przyziemiu zadbanego budynku przy ul. Portowej 16 w Braniewie. Lokal znajduje się w sąsiedztwie Przychodni PU...

Braniewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Braniewo)

5 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
173 m2
-
15871019 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy na Starówce, ul. Staromiejska 27452191 15871019 Dwupoziomowy lokal o powierzchni ok 69 m2, usytuowany na trzecim piętrze w 4-piętrowym budynku wyposażonym w windę, położonym na Olsztyńskiej Starówce. W skład lokalu wchodzą: - na pierwszym poziomie: dwa pokoje, kuchnia i wc,&n...

Olsztyn, ul. Staromiejska

2 500 PLN (36 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15869864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27411194 15869864 Oferta:Na wynajem pomieszczenie biurowe, handlowe lub usługowe o powierzchni 42 m² w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Królewieckiej w Elblągu. To idealna przestrzeń na biuro, gabinet, punkt usługowy, sklep, pracownię, studio lub miejsce obsługi klien...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 470 PLN (35 zł/m2)

11
-
42 m2
-
15869865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27411195 15869865 Oferta: Na wynajem przestronne pomieszczenie wystawowe o powierzchni 400 m² oraz 6 dodatkowych boksów biurowo-usługowych o metrażach od 35 m² do 110 m². To miejsce z dużym potencjałem dla biznesu, który potrzebuje elastycznej przestrzeni i dobrej lok...

Elbląg, Królewiecka

14 000 PLN (35 zł/m2)

1
-
400 m2
-
15856944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny dwór, zamek, pałac 27106719 15856944 Przeglądając nieruchomości na sprzedaż najczęściej natrafić można na mieszkania, domy czy działki. Dzisiaj mamy przyjemność przedstawić niecodzienną nieruchomość, która przeznaczona jest do sprzedaży, a mianowicie dawną wieżę ciśnień znaj...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

209 900 PLN (929 zł/m2)

11
-
226 m2
1898