• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nowe Nieruchomości komercyjne z rynku pierwotnego Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 388

15821625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26576781 15821625 WYJĄTKOWA AGROTURYSTYKA W SERCU NATURY PRYWATNE JEZIORKO 2,1 HA GOTOWY BIZNESNa sprzedaż unikatowa nieruchomość agroturystyczna położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo, powiat ostródzki – w samym sercu Warmii.To miejsce stworzone dla osób...

Warkałki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłakowo)

3 600 000 PLN (15 000 zł/m2)

10
-
240 m2
-
15821615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26576780 15821615 Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalno-handlowo-usługowy znajdujący się na osiedlu mieszkaniowym, przy ul. Wojska Polskiego 6 w miejscowości Górowo Iławeckie (68 km od Olsztyna), powiat bartoszycki.Jeśli poszukujesz okazji do kupna, z możliwością roz...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

650 000 PLN (1 386 zł/m2)

1
-
469 m2
2002
15821619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26576773 15821619 Oferujemy do sprzedaży obiekt o powierzchni użytkowej 2270 m2 - pomieszczenia produkcyjne, socjalne, biurowe i mieszkalne. Zakład przystosowany jest do obróbki metalu - skrawanie, spawanie, ślusarnia, lakiernia itp.Nieruchomość położona jest bezpośre...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

3 100 000 PLN (1 366 zł/m2)

12
-
2270 m2
1960
15866174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala magazynowo-produkcyjna 3400 m² - Kołobrzeska 27313780 15866174 Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna o charakterze przemysłowo-usługowym położona w Olsztynie przy ul. Kołobrzeskiej.Przedmiotem sprzedaży jest działka o powierzchni 6032 m² zabudowana budynkami o funkcji przemysłowej oraz niemieszkalnej, co stwarza...

Olsztyn (Pojezierze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

7 900 000 PLN (2 324 zł/m2)

11
-
3400 m2
1977
15864839 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal użytkowy 27277275 15864839 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Lokal handlowo - usługowy na wynajemLOKALIZACJALokal położony bezpośrednio przy ul. Szarcyh Szeregów w Elblągu.Lokal położony w su...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 600 PLN (19 zł/m2)

2
-
83 m2
2000
15864317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27266159 15864317 OfertaNa sprzedaż oferuję jednokondygnacyjny budynek produkcyjno-usługowy o powierzchni użytkowej 164 m2, zlokalizowany w Maszewach, gmina Bartoszyce. Nieruchomość jest położona na działce o powierzchni 3052 m2, na którą są wydane warunki zabudowy j...

Maszewy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

490 000 PLN (2 988 zł/m2)

1
-
164 m2
2015
15864320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27266161 15864320 OfertaDo wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 43,58 m² w Elblągu. LokalizacjaUlica Hetmańska to jedna z głównych arterii Elbląga, łącząca kluczowe punkty miasta. Położona w pobliżu Starego Miasta, stanowi przestrzeń z intensywnym ruchem pieszym i s...

Elbląg, Hetmańska

1 300 PLN (30 zł/m2)

1
-
43.58 m2
-
15864209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27264883 15864209 OfertaNa sprzedaż działka o powierzchni 5 160 m², zabudowana obiektem o powierzchni 575 m², położona bezpośrednio przy stawie. Nieruchomość stanowi ciekawą propozycję inwestycyjną z możliwością dalszego zagospodarowania.LokalizacjaWysoka położona jes...

Wysoka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rychliki)

480 000 PLN (835 zł/m2)

1
-
575 m2
1972
15864241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264932 15864241 OfertaLokal użytkowy o powierzchni 136,7 m², zlokalizowany na parterze przy ul. Hetmańskiej 5 w Elblągu. Lokalizacja Ulica Hetmańska to jedna z kluczowych arterii miasta, charakteryzująca się dużym natężeniem ruchu pieszego i samochodowego. W bezpoś...

Elbląg, Hetmańska

5 000 PLN (37 zł/m2)

1
-
136.7 m2
-
15864302 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27265012 15864302 Profesjonalny i Komfortowy Lokal do Wynajęcia o powierzchni 37 m² Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu idealnego dla specjalistów poszukujących profesjonalizmu i komfortu. Lokal składa się z dwóch funkcjonalnych pomieszczeń: elegancki...

Elbląg, Aleja Grunwaldzka

1 067 PLN (29 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15864254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27264847 15864254 OfertaLokal usługowo-handlowy o powierzchni 460 m²LokalizacjaBraniewo, ulica Rzemieślnicza. Atrakcyjna lokalizacja – w pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, banki oraz inne punkty usługowe. W okolicy znajduje się także szkoła, przedszkole, park o...

Braniewo, Rzemieślnicza

1 500 000 PLN (3 233 zł/m2)

4
-
464 m2
1970
15864293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27264950 15864293 OfertaDziałająca hala 700 m² + nowa hala 2 000 m² , 1 ha gruntu, Nowina, gm. ElblągLokalizacjaMiejscowość Nowina, w gminie Elbląg. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd do drogi ekspresowej S7 (trasa Gdańsk–Warszawa), co umożliwia szybki transport w ki...

Nowina (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

4 800 000 PLN (1 548 zł/m2)

1
-
3100 m2
2025