• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 766

15632919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z garażem + 2 działki 22878475 15632919 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !Na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,10 m2, usytuowanie na 1 piętrze w 2-piętrowym budynku w malowniczej miejscowości Sorkwity. Idealne dla osób ceniących spokój, bliskość natury i ...

Sorkwity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Sorkwity)

350 000 PLN (5 556 zł/m2)

3
-
63 m2
1990
15864244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27264955 15864244 OfertaNa sprzedaż oferuję trzykondygnacyjny budynek mieszkalny wraz z przyległymi budynkami, o łącznej powierzchni 385 m2, położony na dwóch sąsiadujących działkach o łącznej powierzchni 547 m2. Nieruchomość jest położona w dobrej lokalizacji mia...

Dobre Miasto (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dobre Miasto)

750 000 PLN (1 948 zł/m2)

7
5
385 m2
1920
15644633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 23152245 15644633 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15073129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 8913137 15073129 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Kąty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15897511 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 28005320 15897511 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMazurska enklawa nad rzeką: Grunt 7,43 ha z dawnym siedliskiem – Bogusławki, gmina BarcianyNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość ziemska o powierzchni 7,43 ha, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Bogusła...

Barciany (Barciany) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barciany)

375 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
74300 m2
-
15602672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22235176 15602672 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (2 260 zł/m2)

5
-
2450 m2
-
15600668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22200388 15600668 Bartoszyce to miasto na prawach powiatu w północnej części Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Położone 76km od Olsztyna, 17km od przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk z Rosją - obwód Królewiecki. Liczba mieszkańców Bartoszyc to ok. 25 000, a po...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

5 536 320 PLN (395 zł/m2)

-
-
14016 m2
-
15897513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28005322 15897513 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOKAZJA INWESTYCYJNA: Gotowy produkt pasywny – kompleks 6 lokali biurowych w CH H&B, OlsztynNa sprzedaż wyjątkowy kompleks lokali użytkowych o łącznej powierzchni 372 m², zlokalizowany na II piętrze now...

Olsztyn (Pieczewo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

2 975 000 PLN (7 997 zł/m2)

6
-
372 m2
-
15604796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 22292583 15604796 Pawilon handlowo-usługowy w centrum Bartoszyc przy ul. Kilińskiego 4 - położony u zbiegu ulic Kilińskiego, Jagiellończyka i Wybrzeża.W najbliższej okolicy usytuowane jest Urząd Gminy Bartoszyce, Starostwo, Hotel BARTIS, Centrum handlowe INBAG, Centru...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

465 000 PLN (4 471 zł/m2)

5
-
104 m2
-
15519428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20363239 15519428 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny. Lokal składa ...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

640 000 PLN (4 672 zł/m2)

11
-
137 m2
-
15168835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 11517314 15168835 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż elegancki lokal w samym sercu Ełku, położony przy spokojnej ulicy. Jest to idealne miejsce na biuro, gabinety lekarskie, studio ćwiczeń lub salon kosmetyczny....

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

910 000 PLN (4 292 zł/m2)

11
-
212 m2
-