• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 766

15895428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27962123 15895428 Na sprzedaż działka z ogromnym potencjałem - tylko 10 minut od Mikołajek, 15 minut od Rynu!Miejsce na wymarzone siedlisko, inwestycję w agroturystykę lub dom wakacyjny w otoczeniu natury. Działka położona jest w malowniczej i spokojnej wsi Szymonka w...

Szymonka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ryn)

370 000 PLN

-
-
16488 m2
-
15767134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25518055 15767134 MOŻLIWOŚĆ ROZŁOŻENIA PŁATNOŚCI NA KILKA NIEOPROCENTOWANYCH RAT. Na sprzedaż lub najem lokal o powierzchni 44,01m 2 , położony przy ul. Armii Krajowej 8 w pobliżu sklepów oraz przedszkoli. Nieruchomość usytuowana jest na pa...

Ełk (Centrum) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

252 000 PLN (5 727 zł/m2)

11
-
44 m2
-
15731453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24794941 15731453 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedamy wolnostojący dom jednorodzinny na dużej działce 1,5ha wraz z dwoma całorocznymi domkami (każdy 35m² powierzchni zabudowy).Możliwość podziału działki i zakupu np 1ha dzialki + staw + 2 domki = 1 3...

Pozezdrze (Harsz) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

1 880 000 PLN (9 400 zł/m2)

8
-
200 m2
2023
15534650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 20708353 15534650 Działka w Bogacku z warunkami zabudowy Działka pomiędzy je z . Dejguny i Kisajno w gminie Giżycko, położona w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich ...

Bogacko (Bogacko) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

220 000 PLN

-
-
8478 m2
-
15895681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962864 15895681 Eastate prezentuje Państwu budynek usługowy w miejscowości Dąbrowa pod Bartoszycami.LOKALIZACJA: Dąbrowa to urokliwa i spokojna miejscowość położona zaledwie około 3 km od centrum Bartoszyce, co zapewnia szybki i wygodny dostęp do pełnej infrastruktu...

Dąbrowa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

750 000 PLN (2 000 zł/m2)

1
-
375 m2
-
15895896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962833 15895896 Zapraszam do zakupu działki położonej w Harszu:Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3004 m², położona w malowniczej miejscowości Harsz, w sercu Mazur (gmina Pozezdrze, powiat węgorzewski).Najważniejsze atuty:1. Wydane warunki zabudowy na dom w...

Harsz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pozezdrze)

340 000 PLN

-
-
3004 m2
-
15895870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962755 15895870 Oferuję na sprzedaż działkę wielofunkcyjną z linią brzegową nad jeziorem Martiany w Martianach.Działka o powierzchni 5,250 ha objęta MPZP.Przeznaczenie terenu na cele:- zabudowy usług turystyczno- wypoczynkowych (zespoły zabudowy hotelowej i bungalów...

Martiany (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

3 200 000 PLN

-
-
52510 m2
-
15895421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27962088 15895421 Oferuję ogrodzoną działkę rekreacyjną w miejscowości Miłuki ( gmina Pasym) o powierzchni 3200 mkw zaledwie 1 km od piaszczystej plaży jeziora Kalwa.DOKUMENTY:- WZ- zgłoszenie budowy do Starostwa- pełna własnośćGrunt ma wyrównaną i oczyszczoną powierz...

Miłuki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

325 000 PLN

-
-
3200 m2
-
15897419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 28002460 15897419 Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa Ogólnego Budoprzem Spółka z o.o. w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:Nieruchomości lokalowej o funkcji niemieszkalnej, składającej się z lokalu użytkowego nr 1 o powierzchni użytkowej n...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 228 000 PLN (7 562 zł/m2)

1
-
162.4 m2
-
15895414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962052 15895414 HISTORYCZNE KASYNO OFICERSKIE - OBIEKT INWESTYCYJNY NA MAZURACH Historyczne kasyno oficerskie z 1898 roku o powierzchni ponad 1 100 m², położone na niemal hektarowej działce parkowej w Kętrzynie. Mimo zniszczeń w czasie I wojny światowej, został odbu...

Kętrzyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kętrzyn)

1 949 000 PLN (1 392 zł/m2)

1
-
1400 m2
1898
15897421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28002461 15897421 Syndyk Masy Upadłości Przedsiębiorstwa Budownictwa OgólnegoBudoprzem Spółka z o.o. w upadłości ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż:Nieruchomości gruntowej niezabudowanej, składającej się z działki nr 1113 o powierzchni fizycznej 0,0998 ha, położone...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

935 000 PLN

-
-
998 m2
-
15895339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962053 15895339 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m², położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. — ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku i oferuje widok na Jezioro Kortowskie oraz otacza...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 280 000 PLN (17 682 zł/m2)

3
1
72.39 m2
2015