• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 775

15398866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17662003 15398866 Twój azyl na Warmii i MazurachPiękna działka 8802 m2, Warmia, gm. Purda, wieś Zaborowo, 20 km od Olsztyna.Idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku w otoczeniu natury. Działka o powierzchni 8802 m2 położona w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie o...

Zaborowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

484 110 PLN (55 zł/m2)

-
-
8802 m2
-
15398784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17662002 15398784 Twój azyl na Warmii i MazurachPiękna działka 4026 m2, Warmia, gm. Purda, wieś Zaborowo, 20 km od Olsztyna.Idealne miejsce do zamieszkania i odpoczynku w otoczeniu natury.Działka o powierzchni 4026 m2 ha położona w woj. warmińsko-mazurskim, w powiecie...

Zaborowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

221 430 PLN (55 zł/m2)

-
-
4026 m2
-
14316488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hostel inwestycyjno-pracowniczy, 8 pokoi 109116 14316488 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Atuty:centrum, tętniące życiemblisko dworca PKP i PKSw otoczeniu kompleksów handlowo - usługowychblisko Starego Miastaszybki dojazd do S7Lokalizacja:Jest to najlepsza lok...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

399 999 PLN (3 008 zł/m2)

12
-
133 m2
1960
15823281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26669222 15823281 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknego domu pełniącego także funkcję ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego zlokalizowanego w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie ełckim, na terenie gminy Kalinowo, Skomętno Wielkie.Na terenie o łącznej powi...

Skomętno Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kalinowo)

2 850 000 PLN (4 980 zł/m2)

8
6
572.3 m2
2014
15682602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Skrajny szereg na Warmii, 1h od Gdanska 23880868 15682602 Twój wymarzony azyl z widokiem na naturę czeka! Skrajny szereg w Klonowym Dworze - potencjał do remontu, sielankowa okolica.Marzysz o ucieczce od zgiełku miasta? Ten skrajny szereg w malowniczym Klonowym Dworze, gmina Małdyty, to idealna propozycja d...

Klonowy Dwór (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

299 000 PLN (3 437 zł/m2)

3
-
87 m2
1987
15465202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19159723 15465202 Na sprzedaż: działki budowlane  w Sucholaskach, położone urokliwie w wyjątkowej cześci Mazur, zaledwie 300 metrów od plaży nad Jeziorem Wydmińskim.Działka o powierzchni 1.95 ha składająca się z 6 działek po 3177m.kw. Pierwsza z działek posiada warunk...

Sucholaski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wydminy)

420 000 PLN (22 zł/m2)

-
-
19500 m2
-
15241056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
KAMIENICA PO REMONCIE W CENTRUM LUBAWY ! 13583035 15241056 NA SPRZEDAŻ KLIMATYCZNA KAMIENICA Z 1904 ROKU po remoncie usytuowana w Centrum Lubawy, woj. Warmińsko- Mazurskim!MIEJSCE IDEALNE POD KĄTEM BIZNESOWYM!POSIADANIE CAŁEJ KAMIENICY OTWIERA SZEROKIE MOŻLIWOŚCI INWESTYCYJNE:- DLA PRZEDSIĘBIORCY - obecnie d...

Lubawa (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

2 500 000 PLN (2 841 zł/m2)

12
5
880 m2
1904
15741720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak Iława ul. Słowackiego 151 m2 24979206 15741720 Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 151,15 m² usytuowany na działce o powierzchni 346m². Idealny dla rodziny!LOKALIZACJA:Nieruchomość znajduje się w bliskiej odległości (500 metrów) od najdłuższego jeziora w Pol...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

699 000 PLN (4 629 zł/m2)

6
1
151 m2
1992
15857501 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowe 2 pokoje | Jasne w świetnej lokalizacji 27122838 15857501 Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44m2, położone na nowym, spokojnym osiedlu w Iławie.Lokal jest bardzo ustawny i dobrze doświetlony, dzięki czemu zapewnia komfort codziennego życia.Mieszkanie składa się z:-Przestronnego salon...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

404 760 PLN (8 799 zł/m2)

2
1
46 m2
2012
15857291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z widokiem na okolicę Giławy 27118413 15857291 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Widokowa działka z warunkami zabudowy Giławy WarmiaNa sprzedaż cztery atrakcyjne działki budowlane położone w miejscowości Giław...

Giławy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

212 950 PLN

-
-
4259 m2
-
15648506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z domkami letniskowymi - gotowy biznes 23267280 15648506 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYNa sprzedaż ośrodek wypoczynkowy, położony na skraju Warmii i Mazur nad jeziorem Ruda Woda. To zalesiony i ogrodzony teren, gdzie można spełnić swoje marzenie o stwo...

Wilamowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

3 900 000 PLN (71 zł/m2)

11
-
55000 m2
2008
15213908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12782322 15213908 Gmina Stare Juchy, miejscowość Skomack Wielki. Działka w spokojnej miejscowości, z możliwością zabudowy, zlokalizowana niecały kilometr od plaży gminnej przy jeziorze Mleczówka (69ha). Działka do wydzielenia z większego areału, położona na uboczu, ...

Skomack Wielki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stare Juchy)

70 000 PLN

-
-
1000 m2
-