• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 772

15853544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 58,6m2 do remontu + Garaż 17,2 m2 27052112 15853544 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej 58,6m2 zlokalizowane w Suszu. Lokal stanowi doskonałą propozycję dla osób które chcą urządzić mieszkanie według własnego pomysłu, ponieważ wymaga remontu.Do mieszkania przynależy również:-Garaż o powierz...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

189 760 PLN (2 232 zł/m2)

3
1
85 m2
1939
15822745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt handlowy z 2 mieszkaniami Działdowo 26644853 15822745 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Lokalizacja - Działdowo, ul. Konopnickiej 46Nieruchomość położona jest w centralnej, dobrze skomunikowanej części Działdowa, przy ...

Działdowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Działdowo)

1 950 000 PLN (3 250 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15500586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z Duszą - Dla Rodziny, pod Inwestycje -50 arów 19939891 15500586 Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości z duszą, położonej w malowniczej miejscowości Stare Siedlisko. Dom bliźniak, w którym niegdyś organizowane były plenery malarsko-rzeźbiarskie, wystawy oraz wernisaże międzynarodowych artystów, oferuje niep...

Stare Siedlisko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wilczęta)

860 000 PLN (3 909 zł/m2)

6
2
220 m2
1900
14655428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24981 14655428 Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 72 m², położony na najwyższej kondygnacji kameralnego budynku wielorodzinnego z 2021 roku, zlokalizowanego w samym sercu Mrągowa. Nowoczesna architektura, eleganckie części wspólne i ogrodzony teren z mi...

Mrągowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

1 090 000 PLN (15 139 zł/m2)

4
1
72 m2
2021
15495492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na ostatnim piętrze z pięknym widokiem 19836957 15495492 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego mieszkania o powierzchni 120,95m2 położonego w atrakcyjnej lokalizacji Elbląga.Atuty:wyjątkowe mieszkanie na n...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 195 000 PLN (9 958 zł/m2)

4
-
120 m2
2020
15735134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24850007 15735134 Działka rolna w Ławicach k. Iławy. - Działka o pow. 1,62 ha położ. przy lesie. Przylega do terenów rolnych oraz działki przeznaczonej w Planie Miejscowym pod przemysł, składy oraz hodowlę. - Przedmiotowa działka z warunkową możliwością ...

Ławice (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

181 000 PLN

-
-
16200 m2
-
15735135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 24850006 15735135 Działka w okolicy Iławy z możliwością zabudowy mieszkaniowej zagrodowej. - W atrakcyjnie położ. wsi niedaleko iławy. W kameralnym kompleksie działek. Blisko dużego kompleksu leśnego. ...

Starzykowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

99 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15735136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod dom 1-rodz. / bliźniak - atrakcyjna lokalizacja w Iławie. 24850008 15735136 Działka pod dom 1-rodz. bliźniak - atrakcyjna lokalizacja w Iławie. - Działka o nr ewid. 327 i pow. 1035m2. Pod zabudowę mieszkaniową 1-rodzinną. W kompleksie działek. W sąsiedztwie nowoczesnej zabudowy mieszkaniowej. - Media: wodociąg, energia el...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

205 965 PLN (199 zł/m2)

-
-
1035 m2
-
15681835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23864790 15681835 Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - Działka położona jest na płaskim i suchym terenie. Jest ona pusta. - Działka o pow. 3076m2 w kształcie trapezu o wymiarach w metrach: 72x43x72x37. - Do dro...

Radomek (Szeplerzyzna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

99 000 PLN

-
-
3076 m2
-
15664325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23549383 15664325 Dom w zacisznej cz. Nowego Miasta Lub. na Mazurach Zach. Okazja z dobrej ręki. Wydanie od zaraz. Cena do negocjacji - wynagrodzenie biura pokrywa Zbywca. - Wolnostojący, parterowy z poddaszem użytk. W całości podpiwniczony. Dom ma 3 zgrabne ...

Nowe Miasto Lubawskie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nowe Miasto Lubawskie)

649 000 PLN (2 404 zł/m2)

6
2
270 m2
1989
15681883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23866819 15681883 Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - Działka położona jest na płaskim i suchym terenie. Jest ona pusta. - Działka o pow. 3025m2 w kształcie trapezu o wymiarach w metrach: 65x49x65x43. - Do dro...

Radomek (Szeplerzyzna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

99 000 PLN

-
-
3025 m2
-
15681884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23866820 15681884 Działka siedliskowa w Szeplerzyźnie gmina Iława na Pojezierzu Iławskim na Mazurach Zach. - Działka położona jest na urozmaiconym i suchym terenie w pobliżu jeziora Karaś i nadjeziornej kępy leśnej. - Działka o wymiarach w metrach: 64x55x49x48. - D...

Radomek (Szeplerzyzna) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

99 000 PLN

-
-
3016 m2
-