• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 777

15588223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21927334 15588223 Nieruchomość o łącznej powierzchni 58ar. Działka o powierzchni 11 arów, zabudowana domem jednorodzinnym podpiwniczonym z poddaszem użytkowym oraz budynkami gospodarczymi, które można wykorzystać na różne sposoby – zarówno inwestycyjnie (np. zakład me...

Prątnica (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lubawa)

479 000 PLN (2 177 zł/m2)

4
2
220 m2
1974
15576754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21685293 15576754 Marzysz o wyjątkowym miejscu, które stanie się Twoim domem? Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę! Ten wyjątkowy dom składa się z pięciu komfortowych pokoi, które mogą stać się idealnym miejscem dla rodziny lub przestrzenią do pracy zdalnej. Dwie nowoc...

Wikielec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 199 000 PLN (4 975 zł/m2)

6
2
241 m2
2012
15710060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24369611 15710060 Marzysz o wyjątkowym miejscu, które stanie się Twoim domem? Przedstawiamy niepowtarzalną ofertę! Ten wyjątkowy dom składa się z pięciu komfortowych pokoi, które mogą stać się idealnym miejscem dla rodziny lub przestrzenią do pracy zdalnej. Dwie nowoc...

Iława (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

1 199 000 PLN (4 975 zł/m2)

6
2
241 m2
2012
15781418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828607 15781418 Malownicze siedlisko z ekskluzywnym domem 400 m² w okolicach Olsztyna – Różynka Marzysz o miejscu, w którym czas płynie wolniej, a każdy dzień zaczyna się śpiewem ptaków i zapachem lasu?Poznaj wyjątkową nieruchomość położoną w sercu Warmii – stylowy,...

Różynka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

4 150 000 PLN (10 375 zł/m2)

6
3
400 m2
1933
15743660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25015053 15743660 Wyróżniający się nowoczesną linią projekt domu w zabudowie szeregowej z garażem, 5 minut od centrum Szczytna.Niezwykle funkcjonalny dom łączący w sobie elegancję nowoczesności oraz ekonomikę w wykorzystaniu powierzchni.Dom o powierzchni użytkowej- 93...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

848 000 PLN (9 091 zł/m2)

4
2
93.28 m2
2023
15781127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana w Dorotowie 25821096 15781127 Działka budowlana o powierzchni 1774 m2, położona w Dolinie Wierzby, w Dorotowie, w gminie Stawiguda. Nieruchomość leży na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (Uchwała Nr XXVI24502 z dnia 25.04.2002 r. Rady Gmin...

Dorotowo, Wierzbowa

395 000 PLN (223 zł/m2)

-
-
1774 m2
-
13860140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38387 13860140 Olsztyn, budynek biurowy, dom mieszkalny, 1102 m2, sprzedam, 1 350 000 zł, netto. Kompleks budynków pod działalność gospodarczą. Przedmiotem sprzedaży jest kompleks działek tworzących funkcjonalną całość o powierzchni 4566 m2 oraz prawo wła...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 350 000 PLN (1 225 zł/m2)

11
1
1102 m2
-
13859866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38391 13859866 Lidzbark Warmiński, budynek biurowo-techniczny z dużą działką inwestycyjną, sprzedam, 3 990 0000 zł, netto. Duża działka inwestycyjna przy drodze wojewódzkiej. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego nieruchomości gruntowe...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

3 990 000 PLN (1 269 zł/m2)

11
1
3144 m2
-
13860014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38389 13860014 Szczytno, budynek biurowy, 1994 m2, sprzedam, 1 145 000 zł, netto. Powierzchnie biurowe na dużej działce przy drodze krajowej. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 8711, 8712, 883, 885 i...

Szczytno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

1 145 000 PLN (574 zł/m2)

12
1
1994 m2
-
13859936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38383 13859936 Ełk, budynek biurowy, 2564 m2, sprzedam, 1 450 000 zł, netto. Na sprzedaż budynek biurowy na dużej działce z dostępem do handlu i usług. Działki o łącznej powierzchni 2 005 m2 zabudowane budynkiem biurowym o powierzchni 2564,07 m2. Budynek ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 450 000 PLN (566 zł/m2)

12
1
2564 m2
-
13859891 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38374 13859891 Elbląg, budynki biurowe, 9040 m2, sprzedam 5 000 000 zł, netto. Na sprzedaż kompleks budynków biurowo-technicznych z parkingiem naziemnym w dobrej lokalizacji. Działki o łącznej powierzchni 7 268 m2 zabudowane 5 budynkami o łącznej powierzc...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

5 000 000 PLN (553 zł/m2)

11
1
9040 m2
-
13860004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 38397 13860004 Ostróda, budynek biurowy, 2436 m2, sprzedam, 1 530 000 zł, netto. Biura w centrum, blisko C.H. Galeria Mazurska. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki o numerze ewidencyjnym 1287 o powierzchni 1427 m2 oraz prawo w...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

1 530 000 PLN (628 zł/m2)

11
1
2436 m2
-