• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15558025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21228558 15558025 Gotowy apartament tuz przy bulwarze Jeziora Drwęckiego ( ul. 3-go Maja ) , w kameralnym budynku wielorodzinnym oddanym do użytkowania w 2022roku, z dwoma miejscami postojowymi i ogrodem . Apartament położny na parterze budynku z przynależnym ...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

800 000 PLN (13 793 zł/m2)

3
-
58 m2
2022
15166570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 11437463 15166570 Lubajny Biuro Nieruchomości Komplex przedstawia ofertę sprzedaży działki o powierzchni 878 m2 położnej we wsi Lubajny, która od centrum Ostródy dzieli odległość zaledwie 3 km dojazdu drogą asfaltową. Działka o regularnym kształc...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

86 000 PLN

-
-
878 m2
-
15730096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24772451 15730096 Na sprzedaż działka budowlana( w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy) - Nowe Siedlisko Lubajny k. Ostródy, 1541 m² Opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę o powierzchni 1541 m&sup...

Lubajny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

154 100 PLN

-
-
1541 m2
-
15725296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 24674668 15725296 Na sprzedaż działka przy tzw Zatoce Leśnej w Wińcu o powierzchni 888 m2, wraz z działką sprzedaży podlegają także udziały w drogach ( w cenie działki) Wieś winiec położona jest w zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, ok...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

180 000 PLN

-
-
888 m2
-
15697131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24126450 15697131 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa z zabudowaniami - Ostrowin, gm. Ostróda Lokalizacja: Ostrowin , woj. warmińsko-mazurskie Powierzchnia działki: 2 842 m² Zabudowa: budynek mieszkalny (67 m², rok budowy 1939) + ...

Ostrowin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

250 000 PLN (3 731 zł/m2)

2
-
67 m2
1939
15672242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23688834 15672242 Na sprzedaż działka rolna 19,11 ha – Bartołty Wielkie, tylko 6 złm²!Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość gruntową o powierzchni 19,11 ha, zlokalizowaną w miejscowości Bartołty Wielkie (woj. warmińsko-mazurskie), w gminie Barczewo. To doskonała pr...

Bartołty Wielkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

1 146 600 PLN

-
-
191100 m2
-
15475757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 19399747 15475757 Na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 1731 m2 ( działka 9326 powierzchnia 843 m2, oraz 9327 o powierzchni 888 ), wraz z działkami sprzedaży podlegają także udziały w drogach. Wieś winiec położona jest w zachodniej częś...

Winiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

380 000 PLN

-
-
1731 m2
-
15047081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8046099 15047081 Szukasz działki zdala od zgiełku, jednak z szybkim dojazdem do centrum miasta ? Ta oferta jest dla Ciebie ! Biuro Nieruchomości KOMPLEX oferuje do sprzedaży kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 1265 m2 położone ...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

177 100 PLN

-
-
1265 m2
-
15650061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 23310376 15650061 Zabytkowy klimat, prestiżowa lokalizacja, ogromny potencjał inwestycyjny – wyjątkowa nieruchomość w sercu Olsztyna!Położony nad samym Jeziorem Długim, przy ul. Bohaterów Monte Cassino, budynek z 1899 roku jest częścią dawnego kompleksu koszarowego – ...

Olsztyn (Nad jeziorem długim) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

9 500 000 PLN (6 914 zł/m2)

12
-
1374 m2
1899
15567937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 21504712 15567937 Biuro Nieruchomości Komplex oferuje na sprzedaż nieruchomość gruntową ( kompleks dwóch działek) o łącznej powierzchni 0,8313 ha zabudowanej : 1. budynkiem produkcyjnym zakładu przetwórstwa mięsnego powierzchni użytkowej 732,78...

Ostróda (Ostróda) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

4 305 000 PLN (4 843 zł/m2)

11
-
889 m2
-
15512548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 20172744 15512548 Biuro Nieruchomości przedstawia na sprzedaż nieruchomości - pensjonat położny w j miejscowości Kretowiny. Kretowiny to malownicza miejscowość wypoczynkowa pośród pól, łąk i lasów. Nieskażone cywilizacją środowisko na...

Kretowiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

4 900 000 PLN

11
-
-
-
15254326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 13916854 15254326 Nie zwlekaj już 3 działki w kompleksie zostały sprzedane !!! Biuro Nieruchomości KOMPLEX przedstawia sprzedaży unikatowych działek położonych na skraju wsi Żabi Róg w otoczeniu lasów oraz jezior na terenie historczynej kra...

Żabi Róg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

180 780 PLN

-
-
3013 m2
-