• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 768

15741347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24969723 15741347 Dom jednorodzinny stan deweloperski, 109 m² Krokocie k. EłkDziałka 1554 m² Garaż Pompa ciepła Przydomowa oczyszczalnia Wybór okien i drzwi Możliwość zmianNa sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, budowany według cenionego projektu ...

Krokocie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

649 000 PLN (5 110 zł/m2)

4
2
127 m2
2026
15778053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25740224 15778053 Na sprzedaż oferujemy dwie duże działki rolne o łącznej powierzchni ponad 16ha. Działki oznaczone numerami ewidencyjnymi 1037 oraz 1067. Do większej działki (13,598ha) dojazd drogą polną, natomiast do mniejszej (2,5122ha) dojazd z dwóch stron, z jedn...

Orzeszki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Rozogi)

799 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
161100 m2
-
15761241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25374846 15761241 Kompleks 9 malowniczych działek budowlanych nad Jeziorem Krzywe -Krzywe, gm. ŚwiętajnoPowierzchnia działek: od 3004 m² do 3010 m² Media: prąd, wodociągZ przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży 9 przestronnych działek budowlanych położo...

Krzywe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świętajno)

119 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
3004 m2
-
15761139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25372278 15761139 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie na parterze 66,59 m², Osiedle Lesk, OleckoSerdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 66,59 m², zlokalizowanego na parterze w kameralnym, dwupiętrowym bloku przy ul....

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

340 000 PLN (5 152 zł/m2)

3
1
66 m2
2010
15885336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27724670 15885336 DZIAŁKI DLA DEWELOPERA!!! We wsi znajdują się m.in.: przystanek autobusowy, trzy sklepy, ośrodki wypoczynkowe, kościół rzymskokatolicki, prywatna elektrownia wodna, przystanek kolejowy (3 km od centrum wsi). We wsi zaczyna się szlak kajakowy rzeką Ma...

Waplewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

1 317 500 PLN

-
-
15500 m2
-
15772660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25615727 15772660 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej położonej w malowniczym miejscu - Gąski, powiat olecki.Nieruchomość o powierzchni 3100 m2 jest w kształcie prostokąta o wymiarach: szerokość 30m x długość 103m.Bezpośrednio wzdłuż dz...

Gąski (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

130 000 PLN (42 zł/m2)

-
-
3100 m2
-
15757686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25304915 15757686 Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działek budowlanych położonej bezpośrednio przy Puszczy Rominckiej.W skład nieruchomości na sprzedaż wchodzą1. Działka o powierzchni 7292 m2,2. Działka o powierzchni 9694 m2,Istnieje również możliwość ...

Będziszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dubeninki)

99 000 PLN (14 zł/m2)

-
-
7292 m2
-
15694304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081028 15694304 Dom z dużą działką i budynkami gospodarczymi Guzy, gm. Kowale OleckieNa sprzedaż dom wolnostojący z zabudowaniami gospodarczymi, położony w miejscowości Guzy, gm. Kowale Oleckie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 6567 m² i stanowi i...

Guzy (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kowale Oleckie)

340 000 PLN (2 787 zł/m2)

3
1
122 m2
1976
15647487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23232071 15647487 Wyjątkowa okazja 7 działek budowlanych na sprzedaż! Krupin tylko 5 minut od OleckaSzukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom pod miastem?Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą 7 działek budowlanych w miejscowości Krupin szybki i wyg...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

50 000 PLN (43 zł/m2)

-
-
1175 m2
-
15894817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27949176 15894817 OFERTA: Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 100 m², położony w miejscowości Kazimierzowo, na działce o powierzchni 500 m². Budynek wykonany został z czerwonej cegły, a jego solidna konstrukcja i funkcjonalny układ pomieszc...

Kazimierzowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

349 000 PLN (3 490 zł/m2)

5
1
100 m2
1906
15894102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27923537 15894102 Oferuję na sprzedaż działkę rolną o powierzchni 10400m2 położoną w miejscowości Stębark Gmina Grunwald. Działka położona wśród inny działek rolny, cały czas uprawiana. Do sprzedaży przewidziano także inne działki rolne w wysokiej kulturze...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

43 000 PLN

-
-
10400 m2
-
15894740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27948418 15894740 OFERTA Na sprzedaż wyjątkowy, przedwojenny dom z czerwonej cegły o niepowtarzalnym charakterze, położony przy ul. Sadowej w Elblągu, z wjazdem od ul. Bema. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 909 m² i stanowi doskonałą propozycję dl...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

990 000 PLN (8 250 zł/m2)

3
1
120 m2
1905