• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15670558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23650965 15670558 Produkcja na pełnych obrotach – już od jutra? Ta hala produkcyjna w Górowie Iławeckim daje Ci tę możliwość! Górowo Iławeckie to spokojne miasto gminne, zamieszkane przez około 4000 osób, położone w północno-zachodniej części powiatu bartoszyckiego, t...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

1 350 000 PLN (781 zł/m2)

1
-
1728.2 m2
1980
15325135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny dom z widokiem na Zalew Wiślany 15831857 15325135 Zamieszkaj w nowoczesnym domu z widokiem na Zalew Wiślany , w otulinie rezerwatu przyrody Buki Wysoczyzny Elbląskiej. To wyjątkowe miejsce w jednej z najbardziej zjawiskowych miejscowości nad Zalewem Wiślanym, jednocześnie położone blisko miasta Elbl...

Suchacz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

1 500 000 PLN (7 614 zł/m2)

5
2
197 m2
2024
14738330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pasłęk k. Elbląga Kamienica Stare Miasto !!! 98426 14738330 PASŁĘK  DUŻA KAMIENICA 3 POZIOMOWA Z LOKALEM USŁUGOWYM O POWIERZCHNI 303 M2IDEALNA NA INWESTYCJĘ !!!Powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 260 m2Większa powierzchnia użytkowa wynika z poddasza, który można zagospodarować KAMIENICAAtrakcyjna kamienica...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

1 149 000 PLN (3 792 zł/m2)

7
2
303 m2
1988
14162084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica na sprzedaż 57160 14162084 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położony na terenie Starego Miasta o pow. użytkowej 560m2. Nieruchomość składa się z trzech lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowego: LOKAL nr 1 - położony na 1 piętrze, pow. użytkowa wynosi 51,28m2, składają...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 450 000 PLN (2 589 zł/m2)

11
-
560 m2
1940
14162101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica na sprzedaż 11135 14162101 Na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy położony na terenie Starego Miasta o pow. użytkowej 560m2. Nieruchomość składa się z trzech lokali mieszkalnych oraz lokalu usługowego: LOKAL nr 1 - położony na 1 piętrze, pow. użytkowa wynosi 51,28m2, składają...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

1 450 000 PLN (2 589 zł/m2)

8
4
560 m2
1940
14815471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
PASŁĘK LOKAL INWESTYCYJNY , USŁUGOWY 70 M2 OKAZJA 11823 14815471 PASŁĘK LOKAL UŻYTKOWY O POWIERZCHNI 70 M2 LOKALNa lokal składają się 4 oddzielne pomieszczenia.Łazienka Pomieszczenie gospodarczeWCPomieszczenia  aktualnie dostosowane do usług beauty.Każde pomieszczenie posiada oddzielne wejścieLokale w nieruchomośc...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

4
-
70 m2
2010
15714960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24476401 15714960 Wyobraź sobie poranek w nowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie w samym sercu miejscowości. Brzmi dobrze? Teraz możesz to zrealizować!Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 1201 m² – idealna pod budowę wymarzonego domuCena: 118 899 zł (99 zł...

Samborowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

118 899 PLN

-
-
1201 m2
-
15714979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24476397 15714979 Wyobraź sobie poranek w nowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie w samym sercu miejscowości. Brzmi dobrze? Teraz możesz to zrealizować!Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 1200 m² – idealna pod budowę wymarzonego domuCena: 118 800 zł (99 zł...

Samborowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

118 800 PLN

-
-
1200 m2
-
15714963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24476392 15714963 Wyobraź sobie poranek w nowym domu, w spokojnej okolicy, a jednocześnie w samym sercu miejscowości. Brzmi dobrze? Teraz możesz to zrealizować!Najważniejsze informacje: Powierzchnia: 1240 m² – idealna pod budowę wymarzonego domuCena: 122 760 zł (99 zł...

Samborowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

122 760 PLN

-
-
1240 m2
-
15742780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24998168 15742780 Na sprzedaż niewielka, kompaktowa działka ewidencyjna w granicach administracyjnych Olsztyna (obręb 73). Idealna jako lokata kapitału, do celów usługowo-magazynowych małej skali, miejsca postojowego, niewielkiej zabudowy pomocniczej lub jako dokup do...

Olsztyn (Śródmieście) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

175 000 PLN

-
-
106 m2
-
15549496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20942290 15549496 Urokliwa działka na Warmii - Skolity, gm. ŚwiątkiNa sprzedaż działka o numerze 2148 i powierzchni 3550 m², położona w malowniczej miejscowości Skolity w gminie Świątki. To miejsce, gdzie natura zachwyca swoją różnorodnością, a czas zdaje się płynąć w...

Skolity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

179 000 PLN

-
-
3550 m2
-
15711245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24395915 15711245 PODPISANA UMOWA PRZEDWSTĘPNA!!!Wyobraź sobie dom, który rośnie razem z Twoimi planami – segment o powierzchni 250 m² przy ul. Sosnkowskiego 78 to przestrzeń, w której każdy odnajdzie swoje miejsce.Dlaczego ten dom jest wyjątkowy? Nieskończony potenc...

Olsztyn (Jaroty) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

779 000 PLN (3 246 zł/m2)

6
4
240 m2
1994