• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 775

15721180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości Ostróda, mieszkanie w Ostródzie przy ul. Batorego, tylko 160 000 PLN 24598173 15721180 IV-1152. Mieszkanie w Ostródzie przy ul. Batorego, na parterze, składające się z pokoju, łazienki i przedpokoju - do remontu. Okna pcv wschód-zachód , ogrzewanie i ciepła woda z kotła gazowego. Budynek po termoizolacji, klatka czysta. W najbliżs...

Ostróda, ul. Stefana Batorego

160 000 PLN (5 926 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15718162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24547407 15718162 Przedmiotem oferty jest samodzielny lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego położonego w centrum miasta przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta ul. CzarnieckiegoW bezpośrednim sąsiedztwie ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

359 000 PLN (4 930 zł/m2)

1
-
72.82 m2
-
15718122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24546917 15718122 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana o pow. 2324m2 zaledwie 350m od jeziora Żabinki Żabinka gmina Kruklanki Opis nieruchomości: Działka budowlana (Zabudowa mieszkalna jednorodzinna) Wymiary działki - 92m x 75m x 63m; Kształt działki: trój...

Kruklanki (Żabinka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kruklanki)

99 000 PLN

-
-
2324 m2
-
15717513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pomost/Linia brzegowa- pod Hotel, Salę weselną 24533818 15717513 *MIŁOMŁYN- WILLA Z PRYWATNYM POMOSTEM I 75M LINII BRZEGOWEJ JEZIORA ILIŃSKIEGO*Wyjątkowe miejsce z potencjałem - hotel, pensjonat, sala weselna!Miłomłyn- nieruchomość z linią brzegową jeziora !Idealne miejsce dla miłośników wodnych aktywności oraz os...

Miłomłyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłomłyn)

3 799 000 PLN (8 634 zł/m2)

7
-
440 m2
1997
15717455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam mieszkanie w Elblągu ul. Koperniaka 24532749 15717455 NA SPRZEDAŻ Mieszkanie - Elbląg ul. Kopernika Powierzchnia mieszkania: 65 m2 Mieszkanie na sprzedaż w miejscowości Elbląg przy ul. Kopernika o powierzchni: 65,20 m2, zlokalizowane na parterze w kamienicy dwupiętrowej z 1937 roku. W skład nieruc...

Elbląg, ul. Mikołaja Kopernika

339 000 PLN (5 215 zł/m2)

3
1
65 m2
1936
15647174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23229420 15647174 Działka ma powierzchnię 1187 m², jest płaska, o wyrównanym terenie, w kształcie prostokąta, co zapewnia komfort przy planowaniu zabudowy. Teren nieogrodzony, niezalesiony – gotowy do rozpoczęcia inwestycji.Dzięki lokalizacji w dynamicznie rozwijające...

Wójtowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

166 000 PLN

-
-
1187 m2
-
15671320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23669467 15671320 Oferuje Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 9100m2 z w miejscowości Tałty. Działka położona jest przy utwardzonej drodze z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr.16. Prąd, woda, kanalizacja, dostępne w obrysie działki, co jest znaczącym uł...

Tałty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mikołajki)

679 000 PLN

-
-
9100 m2
-
15226619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13239444 15226619 Zachęcam do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną na Mazurach na obrzeżach Ostródy w miejscowości Międzylesie gmina Ostróda.Nieruchomość jest doskonale skomunikowana:* dojazd do Gdańska 1,2 godziny* dojazd do Warszawy 2 godziny* doj...

Międzylesie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

1 450 000 PLN (4 833 zł/m2)

4
2
300 m2
-
15699111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24161612 15699111 Jeśli szukasz domu, który pomieści całą Twoją rodzinę i chciałbyś go wykończyć według własnego pomysłu, a ponadto cenisz sobie spokojną okolicę, bliskość jeziora, piękne widoki jak również rozwiniętą infrastrukturę to ta oferta jest skierowana do Cie...

Stryjewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

515 000 PLN (2 875 zł/m2)

5
2
179.1 m2
2013
15715796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24500607 15715796 Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo w urokliwej okolicy Gołogóry (gmina Świątki). To piękne miejsce o powierzchni niespełna 18 ha hektarów otoczone pięknym lasem i usytuowane w malowniczych pól i łąk. Oto niepowtarzalna o...

Gołogóra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

1 998 000 PLN (14 800 zł/m2)

4
-
135 m2
-
15715795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24500605 15715795 Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży wyjątkowe gospodarstwo w urokliwej okolicy Gołogóry (gmina Świątki). To piękne miejsce o powierzchni niespełna 18 ha hektarów otoczone pięknym lasem i usytuowane w malowniczych pól i łąk. Oto niepowtarzalna o...

Gołogóra (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

1 998 000 PLN

-
-
179000 m2
-
15521952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna w Pasymiu. 20431436 15521952 Good Life Estates posiada w swojej ofercie działkę budowlaną w Pasymiu.Pasym jest położony nad samym jeziorem Kalwa, wśród rozległych lasów. Rozciąga się tam Puszcza Napiwodzko - Ramucka.Znajduje się ona w samym mieście, nieopodal runku przy ulicy Ty...

Pasym (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

1 090 000 PLN

-
-
1098 m2
-