• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 773

15729758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko we wsi Tynwałd k./ Iławy na Pojezierzu Iławskim. 24767002 15729758 Siedlisko we wsi Tynwałd k. Iławy na Pojezierzu Iławskim. - Zabudowana część działki o nr ewid. 279 obszaru 9018 m2. Do podziału działka o ident.: 280703_2.0041.279 - Do sprzedaży ogrodzony teren o pow. ~4000 m2 - do wydzielenia geodezyjnego. ...

Tynwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

940 000 PLN (8 952 zł/m2)

5
1
105 m2
1928
15728717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24751180 15728717 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Zientary Malewskiej 55EOferujemy na sprzedaż przestronne, rozkładowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Zientary Malewskiej 55E. To idealne miejsce dla rodziny, które łączy w sobie komfort mieszkania w mieś...

Olsztyn (Zielona górka) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

519 000 PLN (8 291 zł/m2)

3
1
62.6 m2
2016
15601718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22218940 15601718 Skolity – SKOLITY PARK - SkolityWakacyjny Park nad jeziorem.Kup i zarób albo korzystaj z niego całą rodziną przez cały rok! Właściciele tego obiektu od ponad 9 lat realizują podobne inwestycje w Polsce i mają na swoim koncie już kilka takich. Budują ...

Skolity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Świątki)

199 600 PLN (123 zł/m2)

-
-
1623 m2
-
15222404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Marzyłeś kiedyś o tym aby nie pracować a zarabiać? 13124010 15222404 Nie pobieram od Ciebie prowizji.Obiektem oferty jest pensjonat oraz działka znajdująca się kilkaset metrów dalej. Nie ma konieczności zakupu obu nieruchomości.LOKALIZACJA:Stare Monasterzysko to wieś w gminie Młynary w powiecie Elbląskim. Miejsce zupe...

Stare Monasterzysko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Młynary)

1 880 000 PLN (5 663 zł/m2)

12
5
332 m2
2008
15378302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17218669 15378302 Na sprzedaż lokal w budynku handlowo - usługowy o powierzchni użytkowej 450 m2 blisko centrum Ełku. Idealny zarówno pod działalność handlową jak i usługową.Nieruchomość składa się z:- na parterze - sala główna oraz pomieszczenie socjalne, biuro i w.c...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

800 000 PLN (1 778 zł/m2)

1
-
450 m2
-
15728835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna we wsi Tynwałd k./ Iławy na Pojezierzu Iławskim. 24753474 15728835 Działka rolna we wsi Tynwałd k. Iławy na Pojezierzu Iławskim. - Działka o nr ewid. 213 oraz pow. 1,57 ha. Z warunkową możliwością zabudowy siedliskowej. Możliwy jest jej podział na kilka działek. - Obręb Tynwałdu położ. jest nad najdłuższym w kra...

Tynwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Iława)

90 000 PLN (6 zł/m2)

-
-
15700 m2
-
15728195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zabudowana działka, z linią brzegową jeziora Świętajno 24739060 15728195 Działka o powierzchni 8887 m2, położona w miejscowości Narty, w gminie Jedwabno, w powiecie szczycieńskim. Teren działki na odcinku ok 75 m, przylega bezpośrednio do linii brzegowej jeziora. Działka zabudowana jest 4 murowanymi domk...

Narty, ul. Leśna

1 690 000 PLN (190 zł/m2)

-
-
8887 m2
-
15726906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Majewo gmina Milejewo 24707788 15726906 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Majewo gmina Milejewo Powierzchnia działki: 3000 m2 Działka w miejscowości Majewo Wieś położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gminie Milejewo, o powierzchni: 3000 m2, w kształcie prostok...

Majewo, Majewo

149 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15688725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23992973 15688725 Dobra oferta.Posiadam na sprzedaż niezabudowaną działkę w miejscowości Sople gm. Małdyty. Jest to województwo warmińsko-mazurskie (Mazury zachodnie).Jest to malownicza wieś wzmiankowana w dokumentach z roku 1388, jako wieś pruska na 5 włókach.Wkoło r...

Sople (Warmińsko-Mazurskie, gm. Małdyty)

278 000 PLN

-
-
24777 m2
-
15589000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 21949522 15589000 Unikalna inwestycja – działka pod ośrodek wypoczynkowy nad jeziorem w TomaszkowieJeśli szukasz wyjątkowej nieruchomości inwestycyjnej, ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona po...

Tomaszkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

1 350 000 PLN

-
-
3900 m2
-
15721180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nieruchomości Ostróda, mieszkanie w Ostródzie przy ul. Batorego, tylko 160 000 PLN 24598173 15721180 IV-1152. Mieszkanie w Ostródzie przy ul. Batorego, na parterze, składające się z pokoju, łazienki i przedpokoju - do remontu. Okna pcv wschód-zachód , ogrzewanie i ciepła woda z kotła gazowego. Budynek po termoizolacji, klatka czysta. W najbliżs...

Ostróda, ul. Stefana Batorego

160 000 PLN (5 926 zł/m2)

1
1
27 m2
-
15718162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24547407 15718162 Przedmiotem oferty jest samodzielny lokal handlowo-usługowy znajdujący się na parterze budynku mieszkalnego, wielorodzinnego położonego w centrum miasta przy jednym z głównych ciągów komunikacyjnych miasta ul. CzarnieckiegoW bezpośrednim sąsiedztwie ...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

359 000 PLN (4 930 zł/m2)

1
-
72.82 m2
-