• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 775

15738674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę jednorodzinną w Gągławkach 24909689 15738674 Działka o powierzchni 3064 m2, położona na kolonii wsi Gągławki, w gminie Stawiguda. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z wiatą gar...

Gągławki, Gągławki

310 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
3064 m2
-
15737805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24892869 15737805 Na sprzedaż działka rolna o numerze geodezyjnym 1439 i powierzchni 3087 m2, z wydanymi warunkami pod zabudowę zagrodową. Znajduje się w kompleksie 12 działek zlokalizowanych w otulinie lasu w Bajtkowie, gm. Ełk. To miejsce, w którym króluje cisza i...

Bajtkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

145 000 PLN

-
-
3087 m2
-
15737804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24892867 15737804 Na sprzedaż kompleks 12 działek położonych w miejscowości Bajtkowo, gmina Ełk – zaledwie 14 km od miasta w cenie 35 złm2 To miejsce, w którym króluje cisza i spokój, a otulina lasu sprawia, że można tu naprawdę odetchnąć pełną piersią. Działki mają p...

Bajtkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

70 000 PLN

-
-
1961 m2
-
15737417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24885155 15737417 Na sprzedaż kompleks 12 działek położonych w miejscowości Bajtkowo, gmina Ełk – zaledwie 14 km od miasta w cenie 35 złm2 To miejsce, w którym króluje cisza i spokój, a otulina lasu sprawia, że można tu naprawdę odetchnąć pełną piersią. Działki mają p...

Bajtkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

105 070 PLN

-
-
3002 m2
-
15737796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24892418 15737796 Na sprzedaż przestronny garaż o powierzchni 28 m², zlokalizowany na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Garaż posiada dostęp do prądu, co sprawia, że doskonale nadaje się nie tylko do parkowania samochodu i motocykla, ale również jako mały magazyn lub miej...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

149 000 PLN (5 321 zł/m2)

1
-
28 m2
-
15737130 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Piątki gmina Nidzica 24883776 15737130 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Nidzica Piątki Powierzchnia: 1444 m2 Działka budowlana w miejscowości Piątki 500 m od Nidzicy o powierzchni: 1444 m2. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego opisana jako 1 MU - zabudowa mieszkaniowa jed...

Piątki, Piątki

129 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1444 m2
-
15669593 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23616230 15669593 Na sprzedaż działki rolno-budowlane z warunkami zabudowy – Durąg, gm. Ostróda Powierzchnia łączna: 11 141 m² (1,11 ha) Numer ewidencyjny działek: 506, 507, 508 Cena: do negocjacji Lokalizacja: Działki położone są w miejscowości Durąg, gmina Ostróda, ...

Durąg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

285 000 PLN

-
-
11141 m2
-
14389275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki w otulinie lasów Przybyłowa już w ofercie 125556 14389275 Pośrednik odpowiedzialny za ofertę Daniel Zawadzak 508 272 343Biuro Nieruchomości Millennium prezentuje:Duża działka w otulinie lasów Przybyłowa, która zagwarantuje nam ciszę, prywatność a zatem idealne miejsce na wypoczynek oraz do zamieszkania na s...

Przybyłowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Tolkmicko)

126 400 PLN

-
-
3160 m2
-
15733914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24810404 15733914 Praktyczne 2-pokojowe mieszkanie na podgrodziu przy Kortowie – ta oferta to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących swojego miejsca do życia, jak i dla inwestorów planujących wynajem.Lokal znajduje się w kamienicy przy al. Warszawskiej, ...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

448 000 PLN (8 358 zł/m2)

2
1
53.6 m2
-
15704156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM DLA MIŁOŚNIKÓW KAMIENIC 24256891 15704156 Mieszkanie z duszą w sercu kamienicy przy ul. Grunwaldzkiej - przestrzeń dla ludzi z artystyczną wizją i stylem! PARAMETRY:- 65,9M2- 2 piętro- 2 pokoje z możliwością podzielnie na 3 do 4 pokoi- osobna kuchnia z oknem- łazienka z W.C.- pomieszczenie g...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

299 000 PLN (4 600 zł/m2)

2
1
65 m2
1905
15731614 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24795717 15731614 Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 383 m², zlokalizowany I piętrze budynku handlowo-usługowego przy ul. Toruńskiej 10 w Ełku – blisko centrum miasta. Obiekt został przygotowany pod działalność rozrywkową i świetnie sprawdzi się jako klub muzyc...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

1 500 000 PLN (3 916 zł/m2)

1
-
383 m2
-
15731370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam działkę budowlaną w Elblągu 24792876 15731370 NA SPRZEDAŻ Działka budowlana - Elbląg - ul. Dąbrowskiego Powierzchnia: 765 m2 Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Elbląg o powierzchni: 765 m2. Dojazd do działki drogą utwardzoną. Media przy dzi...

Elbląg, ul. gen. Jarosława Dąbrowskiego

269 000 PLN (352 zł/m2)

-
-
765 m2
-