• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 768

15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15860848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185087 15860848 Wyciąg z ogłoszeń Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiących własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

85 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
1279 m2
-
15846814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893921 15846814 PGN.6840.6.2025 OGŁOSZENIE O PRZETARGU Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami(Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 z późn. zm.) oraz na podstawie rozporządzenia Rad...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

151 700 PLN (166 zł/m2)

-
-
913 m2
-
15845623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26864489 15845623 IGK.6840.19,20.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie I publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sierp...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

180 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
2415 m2
-
15868926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27394947 15868926 NU.III.6840.9.2025 O G Ł O S Z E N I E Burmistrz Susza działając na podstawie art. 39 i 40 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz. U. z 2026 r., poz. 399...

Susz (Warmińsko-Mazurskie, gm. Susz)

136 170 PLN (3 026 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15860849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27185086 15860849 Wyciąg z ogłoszenia Wójta Gminy Dywity o przetargu na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Dywity: Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej ...

Dywity (Warmińsko-Mazurskie, gm. Dywity)

55 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
1432 m2
-
14371491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 124823 14371491 Ponad 1ha działka z domkiem rekreacyjnym i stawem na przedmieściach Nidzicy. Na dużej działce o powierzchni ponad 1 ha znajduje się drewniany domek o powierzchni użytkowej 33 m2. Bezpośrednio z salonu wyjście na przestronny, zadaszony taras o powierz...

Piątki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

165 000 PLN (5 156 zł/m2)

3
1
32 m2
1990
15320769 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15703561 15320769 IGK.6840.32,33.2025 Ruciane -Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie III publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1 i 2, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia21 sie...

Wygryny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

168 000 PLN (110 zł/m2)

-
-
1521 m2
-
15717128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24525524 15717128 IGK.6840.1.2025 Ruciane-Nida, 24.02.2026 r. Ogłoszenie VI publicznego przetargu ustnego nieograniczonego Na podstawie art. 28 ust. 1, art. 37 ust. 1 i art. 38 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 19...

Ruciane-Nida (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ruciane-Nida)

400 000 PLN (7 843 zł/m2)

11
-
51 m2
-
15821283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26636881 15821283 NOWY DOM, POD KLUCZ! Bez podatku PCC, bez prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować przeznaczony do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne, czteropokojowe domy w zabudowie bliźniaczej (prawnie - budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy) z...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 390 000 PLN (10 296 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15860367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182399 15860367 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 943 m², położoną w spokojnej i malowniczej miejscowości Kretowiny, w gminie Morąg, powiat ostródzki.To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i kontaktu z naturą, a jednocześnie z dobrym dojaz...

Kretowiny (Warmińsko-Mazurskie, gm. Morąg)

130 000 PLN

-
-
943 m2
-
14407253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 31807 14407253 Sterławki Małe, gmina Giżycko, działki budowlane, sprzedaż, 240 000 zł. Na sprzedaż działki położone Mazurach o powierzchniach 1 000 m2. Zgodnie z MPZP - teren zabudowy mieszkalno - usługowej oraz zabudowy jednorodzinnej- możliwość łączenia. D...

Sterławki Małe (Warmińsko-Mazurskie, gm. Giżycko)

240 000 PLN

-
-
1000 m2
-