• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 768

15818600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 26636880 15818600 Oferuję na sprzedaż unikalną działkę nr 14462 o powierzchni 6,2590 ha, położoną w miejscowości Stębark w gminie Grunwald w powiecie ostródzkim. Jest to lokalizacja, której nikomu nie trzeba przedstawiać - to właśnie tu rozegra...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

549 000 PLN

-
-
62590 m2
-
15864268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27264948 15864268 OfertaNa sprzedaż działka z pozwoleniem na budowę (dom o powierzchni 131,48 m2) o powierzchni 3184 m2 położona w malowniczej wsi Jagodnik. Lokalizacja Jagodnik to urokliwa wieś w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, na terenie gmin...

Jagodnik (Warmińsko-Mazurskie, gm. Milejewo)

238 800 PLN

-
-
3184 m2
-
14230737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 34348 14230737 Działki na Mazurach, dobrze skomunikowanej, w przyjaznej i bezpiecznej okolicy kolonii nowych domów jednorodzinnych, z mediami miejskimi do podłączenia, z czystymi i zielonymi terenami w bliskim otoczeniu mazurskich pól, lasów, jezior.Ta oferta może ...

Purda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Purda)

199 999 PLN

-
-
3200 m2
-
15882859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27673464 15882859 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 600 m² (wymiary 22 m x 27 m) położona w malowniczej miejscowości Stare Kiejkuty, bardzo blisko Jezioro Wałpusz. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego teren przeznaczony jest pod zabud...

Stare Kiejkuty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Szczytno)

60 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
600 m2
-
15894164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933060 15894164 Dom z potencjałem 750 m² działki Cisza, las i prywatność 4 km od OleckaNa sprzedaż przedwojenny dom wolnostojący położony w wyjątkowo spokojnej lokalizacji, zaledwie 4 km od Olecka. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 750 m² i st...

Lipkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

90 000 PLN (1 098 zł/m2)

3
-
82 m2
1930
15516809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20299376 15516809 Działka rolna o powierzchni 7,6131 hektara.Działka zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie jeziora Ławki.Miejscowość to Miejska Wieś, około 40 kilometrów od Olsztyna.Idealna inwestycja kapitału!Nie musisz być rolnikiem żeby zakupić działkę rolną!Pomagamy...

Miejska Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

494 850 PLN (7 zł/m2)

-
-
76131 m2
-
15877776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27578760 15877776 Działka z WZ blisko OleckaNa sprzedaż działka o powierzchni 2268 m² położona w miejscowości Kurupin zaledwie 8 km od Olecka. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnej lokalizacji pod budowę domu, z szybkim dojazdem do miasta. PARAMETRYPo...

Krupin (Warmińsko-Mazurskie, gm. Wieliczki)

99 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
2268 m2
-
15877838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27580592 15877838 Kompleks 25 działek budowalnych w mieście!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą 25 działek budowlanych w Olecku przy Osiedlu Siejnik. To unikalna okazja dla inwestorów oraz osób prywatnych, które chcą zabezpieczyć swój kapitał lu...

Olecko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

75 000 PLN (75 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15863356 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27244807 15863356 Działka 7059 m² Zatyki WZ na 2 domy narożna 14 km od OleckaNa sprzedaż działka o powierzchni 7059 m² położona w miejscowości Zatyki, zaledwie 14 km od Olecka. Nieruchomość usytuowana jest na skrzyżowaniu drogi asfaltowej i utwardzonej drogi szutr...

Zatyki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olecko)

249 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
7059 m2
-
15846815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26893922 15846815 BURMISTRZ LIDZBARKA WARMIŃSKIEGO OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWYCH POŁOŻONYCH NA TERENIE MIASTA LIDZBARK WARMIŃSKI Działka gruntu poł...

Lidzbark Warmiński (Warmińsko-Mazurskie, gm. Lidzbark Warmiński)

141 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1581 m2
-
15876603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27542219 15876603 Biuro CREDO Nieruchomości przedstawia Państwu kawalerkę z ogromnym potencjałem o powierzchni 28,10 m², położoną blisko centrum Bartoszyc, przy ul.Paderewskiego 43. Lokal składa się z: sypialni, ...

Bartoszyce (Warmińsko-Mazurskie, gm. Bartoszyce)

139 000 PLN (4 964 zł/m2)

1
1
28 m2
-
15848951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26952530 15848951 Syndyk Andrzeja Kotowskiego w upadłości konsumenckiej ogłasza przetarg ofertowy na sprzedaż: udziału 14 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6, położonej w budynku przy ul. Sikorskiego 1...

Górowo Iławeckie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Górowo Iławeckie)

18 750 PLN (1 705 zł/m2)

2
-
11 m2
-