• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 768

15819587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna lokalizacja 2 pokoje balkon i parking 26638886 15819587 Na sprzedaż 2 pokoje 53,3 m² + piwnica ul. Królewiecka, Elbląg gotowe do zamieszkaniaNa sprzedaż zadbane, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,3 m², położone przy ul. Królewieckiej w Elblągu, z osobną kuchnią i dużą piwnicą ok. 6,4...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

374 900 PLN (6 354 zł/m2)

2
1
59 m2
1981
15644633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 23152245 15644633 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Pasłęk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15882213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27658362 15882213 Oferuję na sprzedaż żwirownię o powierzchni 9,16 ha, w pełni przygotowaną do eksploatacji z wydaną koncesją marszałkowską, zlokalizowaną w miejscowości Stębark w gminie Grunwald, w powiecie ostródzkim, w województwie warmińsko-m...

Stębark (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

3 900 000 PLN

-
-
91600 m2
-
15790518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
lokal usługowo handlowy w galerii mazurskiej 25968452 15790518 DOSKONAŁA LOKALIZACJA NA TWÓJ BIZNES ŚWIETNA INWESTYCJA !LOKAL:Na sprzedaż ustawny, przestronny doskonale położony lokal użytkowy w Ostródzie o powierzchni użytkowej 126,68 m2. Lokal znajduje się w Galerii Mazurskiej położonej w centrum miasta. Wokó...

Ostróda (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

599 000 PLN (4 754 zł/m2)

11
-
126 m2
2012
15073129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Świetna działka inwestycyjna przy kanale Elbląskim 8913137 15073129 ATRAKCYJNA DZIAŁKA INWESTYCYJNA - PARK PAŁACOWY W OBRĘBIE KANAŁU ELBLĄSKIEGOLOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kąty, a jest to atrakcyjna turystycznie osada położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie elbląskim, w gmini...

Kąty (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasłęk)

699 000 PLN

-
-
37338 m2
-
15894730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27948426 15894730 Działka rolna z warunkami zabudowy - Straduny 4500 m² Szukasz miejsca pod budowę domu w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta działka w miejscowości Straduny może być idealnym wyborem. Najważniejsze informacje ...

Ełk (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

279 000 PLN

-
-
4500 m2
-
15894627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27946545 15894627 OfertaNa sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,4 m², zlokalizowane w Elblągu przy ul. Grobla św. Jerzego 5, w prestiżowej inwestycji Willa Syrena. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku wyposażonym w windę, co znacząco podnosi...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

429 000 PLN (7 474 zł/m2)

2
-
57.4 m2
2017
15882388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27661412 15882388 ...

Gietrzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Gietrzwałd)

2 975 000 PLN (7 808 zł/m2)

8
-
381 m2
2022
14004709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 34330 14004709 Masz dosyć miasta i planujesz to zmienić - przeczytaj tą ofertę, może Cię zainspiruje!!! widokowa działka w samym centrum pięknych wzgórz masywu Dylewskiego, w cenie małego mieszkania w centrum Warszawy!!!Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość grunt...

Pietrzwałd (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

500 000 PLN

-
-
50000 m2
-
15894687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27948138 15894687 Wyciąg z ogłoszenia Burmistrza Biskupca (siedziba: 11-300 Biskupiec, ul. Aleja Niepodległości 2) o pierwszych przetargach ustnych nieograniczonych na sprzedaż niezabudowanych nieruchomości gruntowych, stanowiących własność Gminy Biskupiec, objętych g...

Biskupiec (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biskupiec)

331 000 PLN

-
-
5069 m2
-
15894622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27946546 15894622 Inwestycja Wysoka Wieś położona na terenie Wzgórz Dylewskich w województwie warmińsko-mazurskim, w otoczeniu natury zapewniającym pełną prywatność i spokój.Działka o powierzchni ok. 1 ha gwarantuje dużą przestrzeń, intymność oraz naturalne, zielone o...

Wysoka Wieś (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ostróda)

2 700 000 PLN (12 497 zł/m2)

5
-
216.06 m2
-
15830734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26678301 15830734 Na sprzedaż poniemiecki, zmodernizowany budynek o powierzchni zabudowy 99 m², położony na dużej działce 875 m². Na posesji dodatkowo budynek gospodarczy 54 m² - idealny na garaż, warsztat, składzik albo spokojne hobby, kt...

Ełk (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

623 000 PLN (4 072 zł/m2)

11
2
153 m2
1945