• Nieruchomości woj. Warmińsko-Mazurskie
 

Nieruchomości na sprzedaż Warmińsko-Mazurskie

Znalezionych ofert: 2 774

15720549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24589690 15720549 Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie wkomponowane w naturalną zieloną skarpę i kilkudziesięc...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

683 204 PLN (9 350 zł/m2)

4
1
73.07 m2
2026
15716887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24521307 15716887 Przy ulicy Ogólnej, na skraju elbląskiej Modrzewiny powstaje wyjątkowe osiedle mieszkaniowe. Osiedle Nove Ogrody to kameralne apartamentowce o nowoczesnej, eleganckiej architekturze, harmonijnie wkomponowane w naturalną zieloną skarpę i kilkudziesięc...

Elbląg (Warmińsko-Mazurskie, gm. Elbląg)

410 558 PLN (9 350 zł/m2)

2
1
43.91 m2
2026
15704517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24265856 15704517 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki w Olsztynku przy ul.Pionierów.Działka jest blisko centrum, w spokojnej zielonej okolicy.Działka nr 914 obręb4 Działka o wymiarach 344 m2 , o regularnym kształcie.Działka znajduje się na terenie o...

Olsztynek (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztynek)

110 000 PLN

-
-
344 m2
-
15741855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24981522 15741855 Nieruchomość: dwie działki z możliwością uzyskania warunków zabudowy Powierzchnia: 2 x 1500 m2 Lokalizacja: W miejscowości Giętkie, w sąsiedztwie zabudowy mieszkalnej jednorodzinnej. 8 km od miejscowości gminnej Biała Piska, 17 km od miasta powiatowe...

Giętkie (Warmińsko-Mazurskie, gm. Biała Piska)

120 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
1500 m2
-
15451828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18873204 15451828 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży Siedliska położonego we wsi Radostowo, gmina Jeziorany, w malowniczym województwie Warmińsko-mazurskim. To miejsce pełne spokoju i ciszy, otoczone piękną przyrodą, z dala od miejskiego zgiełku....

Radostowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Jeziorany)

370 000 PLN (2 176 zł/m2)

5
1
170 m2
-
15523930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 20476721 15523930 Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę po charakterystycznej miejscowości Radzieje, położonej w pobliżu Węgorzewa, w województwie Warmińsko-Mazurskim. To wyjątkowe miejsce na Mazurach, które zapewnia spokój, kontakt z naturą oraz możliwość korzysta...

Radzieje (Warmińsko-Mazurskie, gm. Węgorzewo)

145 000 PLN

-
-
1014 m2
-
15739985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24944962 15739985 Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchni 1000 m² położone we wsi Oracze, gmina Ełk. Działki oznaczone numerami geodezyjnymi:10417 - pow. 0,1070 ha10418 - pow. 0,1000 ha10419 - pow. 0,1000 haNieruchomość znajduje się w kompleksie działek budowlan...

Oracze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

95 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15739962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24943547 15739962 Oferuję na sprzedaż dwie działki budowlane o powierzchni 1500 m² położone we wsi Oracze, gmina Ełk. Numery geodezyjne działek to 10416 i 10416.Nieruchomość usytuowana jest przy samej ścianie lasu, w kompleksie działek budowlanych, w spokojnym miejscu...

Oracze (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

134 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15739944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24943923 15739944 Działka przemysłowa pod uciążliwą działalność o powierzchni 7 ha, w pierwszej linii od drogi ekspresowej S-7. Zlokalizowana w miejscowości Górowo, gmina Kozłowo, powiat nidzicki, na granicy województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego (odległość...

Górowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

13 424 640 PLN

-
-
70656 m2
-
15739914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24943541 15739914 Zapraszam do zapoznania się ofertą!Działka z warunkami zabudowy.Lokalizacja Nibork Drugi, pow. nidzicki, woj. warmińsko-mazurskie. Nibork Drugi położony 1 km od miasta powiatowego Nidzica, działki w tej lokalizacji cieszą się swą popularnością ze wz...

Nibork Drugi (Warmińsko-Mazurskie, gm. Nidzica)

98 400 PLN

-
-
1230 m2
-
15601172 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22210978 15601172 Jeśli marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnej nieruchomości, z której roztacza się widok na jezioro, gdzie znajdziesz ciszę, spokój, prywatną plażę wraz z molo to Słoneczna Zatoka jest idealnym miejscem dla Ciebie. Jest to inwestycja znajdująca się w sp...

Tomaszkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

2 513 600 PLN (20 000 zł/m2)

4
2
125.68 m2
2019
15738674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka pod zabudowę jednorodzinną w Gągławkach 24909689 15738674 Działka o powierzchni 3064 m2, położona na kolonii wsi Gągławki, w gminie Stawiguda. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie jednego budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego z wiatą gar...

Gągławki, Gągławki

310 000 PLN (101 zł/m2)

-
-
3064 m2
-